Įgyvendintas projektas MFA „Žalgiris“ auklėtinių kokybiško fizinio aktyvumo skatinimas

2022.03.31 14:33
Sporto rėmimo fondas | Organizatorių nuotr.

Sporto rėmimo fondas | Organizatorių nuotr.

Asociacija Vilniaus miesto moterų futbolo akademija „Žalgiris“ įgyvendino projektą MFA „Žalgiris“ auklėtinių kokybiško fizinio aktyvumo skatinimas, įsigyjant sporto inventorių ir įrangą (Nr. SRF-SIĮ-2020-1-0075), kuris finansuojamas sporto rėmimo fondo lėšomis. Savo lėšomis prisidėjo ir Asociacija Vilniaus miesto moterų futbolo akademija „Žalgiris“.

Įgyvendinus veiklas, pasiektas projekto tikslas - MFA „Žalgiris“ auklėtinių kokybiško fizinio aktyvumo skatinimas, įsigyjant sporto inventorių ir įrangą.

Projekto įgyvendinimas prisidėjo prie valstybinės sporto plėtros strategijos tarpinstitucinio veiklos plano 2 tikslo įgyvendinimo - sudaryti tinkamas sąlygas Lietuvos Respublikos gyventojų fiziniam aktyvumui ir sportavimui, strateginio tikslo įgyvendinimo - sudaryti sąlygas visų Lietuvos socialinių grupių įtraukimui į sporto veiklą, taip sprendžiant itin svarbius visuomenės sanglaudos, gyvenimo kokybės gerinimo, gyventojų sveikatos ir sveikos gyvensenos, didesnio darbingumo, laisvalaikio užimtumo uždavinius ir kartu sukuriant socialinį pagrindą didelio meistriškumo sportininkų rengimo sistemai.

Projekto tikslinė grupė buvo vaikai ir jaunimas iki 29 metų (mergaitės ir jaunos merginos iki 29 metų). Įgyvendinus Projektą bei įsigijus sporto įrangą bei inventorių yra patobulintos Akademijos auklėtinių fizinio aktyvumo veiklos, treniruočių organizavimo procesas, kuris užtikrinta aukščiausius rezultatus. Taip pat į fizinio aktyvumo veiklas, propaguojant futbolą, įsitraukia vis daugiau mergaičių ir merginų, kurios renkasi modernų ir turiningą treniruočių procesą siūlančią organizaciją.

Projekto metu įsigyti vartai, tinklai bei kamuoliai paskirstyti po skirtingas sporto bazes, kuriose yra organizuojamos Akademijos treniruotės ir jaučiamas didžiausias įrangos trūkumas bei nusidėvėjimas. Pirmenybė buvo teikiama toms salėms, kuriose iki šiol iš viso nebuvo vartų, kamuoliai buvo paskirstyti pagal poreikį. Vykdant projektą buvo užtikrintas sporto bazių (salių) aprūpinimas futbolo treniruotėms būtinu inventoriumi, kuris užtikrina kokybiškų sporto paslaugų tiekimą, leidžia geriau organizuoti treniruotes visų amžiaus grupių sportininkėms bei užtikrina efektyvesnį treniruočių procesą. Organizuojamas modernus, kokybiškas, įvairiapusiškas ir saugus treniruočių procesas.

Akademijoje dirba bei įvairias veiklas organizuoja PRO, A, UEFA, B licencijas turintys, nacionalines Lietuvos futbolo komandas treniruojantys treneriai, kurie esant galimybei ne vien kelia savo asmeninę kvalifikaciją, bet ir gerąja patirtimi, įgūdžiais ir žiniomis dalijasi su kolegomis. Dalijantis gerąja patirtimi ir sporto įrangos inovacijų pritaikymo treniruočių procese galimybėmis bei rezultatais yra skatinami bendruomeniški ryšiai tarp Vilniaus mieste veikiančių sporto mokyklų.

Projekto metu įsigyta moderni, naujausiomis technologijomis paremta sporto įranga - APEX Athlete Series GPS Performance Tracker, kuri leidžia stebėti sportuojančių asmenų fizinius, sveikatos rodiklius bei kaupti duomenų bazę. Įsigijus šią įrangą Akademijos treneriai stebi ir atlieka auklėtinių fizinių bei kokybinių aktyvumo rodiklių analizę. Nuoseklus šios įrangos naudojimas bei gautų duomenų sistemingas analizavimas bei pritaikymas treniruočių procese leidžia padidinti žaidėjų greitį, fizinius bei atletinius rodiklius ir gebėjimus, sumažinti galimų susižalojimų riziką.

Projekto metu įsigytas inventorius ir įranga naudojamas ne vien treniruočių, bet ir sporto veiklų, renginių, varžybų, kuriose aktyviai dalyvauja visi bendruomenės nariai, metu.

Projektas buvo baigtas organizuojant turnyrą. Turnyre dalyvavo treneriai, Akademijos auklėtinių tėvai bei šeimos nariai, rėmėjai ir kiti suinteresuoti asmenys, kurie buvo išsamiai informuoti ir turėjo galimybę praktiškai išbandyti Projekto metu įsigytą sporto įrangą ir inventorių. Turnyro dėka yra stiprinama bendruomenė bei keliamas tėvų pasitikėjimas Akademija. Manome, kad tokie renginiai prisideda prie moterų futbolo populiarinimo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų