Prieš startą Madride – R.Nadalio kritika Vimbldono organizatoriams ir N.Djokovičių sugniuždęs B.Beckerio įkalinimas (5)

2022.05.02 19:07
Rafaelis Nadalis | „Stop“ kadras

Rafaelis Nadalis | „Stop“ kadras

 Madride (Ispanija) šią savaitę vyksta ATP 1000 serijos „Mutua Madrid Open“ vyrų teniso turnyras, sukvietęs beveik visus geriausius planetos žaidėjus. Čia pasirodys ir pirmoji planetos raketė serbas Novakas Djokovičius, ir traumą išsigydęs ispanas Rafaelis Nadalis.

R.Nadalis, belaukdamas savo starto Madride, pažėrė kritikos Vimbldono organizatoriams, kurie uždraudė į turnyrą atvykti Rusijos ir Baltarusijos tenisininkams.

„Manau, kad tai labai nesąžininga mano kolegų iš Rusijos atžvilgiu. Jie nekalti dėl to, kad vyksta karas. Nežinau, ką dar pasakyti. Man jų gaila. Norėtųsi, kad situacija būtų kitokia, bet yra kaip yra ir su tuo reikia susitaikyti. Pažiūrėsime, ar tenisininkai dėl to imsis kokių nors veiksmų. Vimbldono organizatoriai neprivalėjo imtis tokių griežtų sankcijų. Jie gavo rekomendacijas iš vyriausybės ir pasirinko patį drastiškiausią sprendimą, nors jų niekas nevertė taip elgtis. Visgi, tai, kas vyksta teniso pasaulyje, nėra svarbu, kai mes matome tiek daug mirštančių ir kenčiančių žmonių Ukrainoje“, - sakė R.Nadalis.

Tuo tarpu N.Djokovičius pripažino, kad yra sugniuždytas dėl Boriso Beckerio įkalinimo. Buvęs jo treneris pustrečių metų praleis belangėje, nes nuslėpė turįs 2,5 mln. svarų sterlingų vertės turtą, kad išvengtų paskolos mokėjimo.

„Man plyšta širdis dėl jo. Aišku, aš visų bylos aplinkybių nežinau ir negaliu komentuoti teismo sprendimo, tiesiog man, kaip žmogui, labai gaila Boriso. Tikiuosi, kad išėjęs iš kalėjimo jis galės grįžti į kuo normalesnį gyvenimą, nors ir suprantu, kad po tiek daug laiko kalėjime žmogaus gyvenimas negrįžtamai pasikeičia. Tiesiog meldžiuosi už jį ir tikiuosi, kad tiek fiziškai, tiek psichologiškai jis visa tai atlaikys“, - sakė serbas, kurį B.Beckeris treniravo 2013-2016 m.

N.Djokovičius taip pat pridėjo, kad žaidėjų tarybai reikės spręsti, ką daryti su Vimbldono turnyru. Jo teigimu, daugiausiai klausimų kelia reitingo skaičiavimas. Nežinoma, ar pernai rusų bei baltarusių Vimbldone laimėti taškai bus palikti galioti po šių metų turnyro ar ne.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų