Buvęs „Dinamo“ treneris nebesusikalba su tėvais: „Jie man aiškina, kad Kyjivą bombarduoja neonaciai ir banderovcai“ (38)

2022.04.30 16:59
Aliaksandras Chackevičius ir Domagojus Vida | Scanpix nuotr.

Aliaksandras Chackevičius ir Domagojus Vida | Scanpix nuotr.

 Kyjivo „Dinamo“ klube geriausius karjeros metus praleidęs baltarusis Aliaksandras Chackevičius pripažino, kad jo tėvų, gyvenančių Baltarusijoje, smegenis jau išplovė skleidžiama propaganda.

„Niekam nelinkėčiau atsidurti tokioje situacijoje, kai tėvai netiki vaikų žodžiais. Nusiunčiau tėvams nuotraukas su vaizdais iš Bučos ir Hostomelio, o jie man liepė daugiau to nedaryti, nes jie informaciją gauna kitais būdais. Dabar kai su jais susisiekiu, tai kalbų apie karą nebebūna.

Kai pranešiau jiems, kad išvykau iš Kyjivo, tai jie man atsakė, kad tą miestą bombarduoja neonaciai ir banderovcai. Esu sunerimęs dėl tėvų sveikatos. Jie norėtų, kad grįžčiau gyventi į Baltarusiją, bet aš to daryti nesiruošiu. Pasakiau, kad Baltarusijos paso neatsisakysiu, tačiau ir toliau gyvensiu Ukrainoje“, - sakė A.Chackevičius.

Baltarusis Kyjivo „Dinamo“ atstovavo 1996-2004 m. ir per tą laiką net 7 kartus laimėjo Ukrainos čempionatą, 4 kartus Ukrainos taurę ir sykį Ukrainos Supertaurę.

2010 m. A.Chackevičius dirbo Ukrainos rinktinės trenerio asistentu, o 2017-2019 m. vadovavo pačiam Kyjivo „Dinamo“. Su juo baltarusis dar du kartus laimėjo Ukrainos Supertaurę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (38)
Registruoti
Anoniminiai (38)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS