Moksleivius žalingų įpročių atsikratyti rekomendavę broliai Lavrinovičiai: „Pagundų visada bus“

2022.04.20 17:27
Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai | Organizatorių nuotr.

Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai | Organizatorių nuotr.

Žalingų įpročių atsikratyti ir su Sporto rėmimo fondu moksleivius sportuoti skatinantis projektas „Iššūkis sporto žvaigždei“, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, užbaigė antrąjį sezoną.

Kartu su buvusiais profesionaliais krepšininkais broliais Darjušu ir Kšištofu Lavrinovičiais, Steponu Babrausku, Jonu Mačiuliu ir Reinaldu Seibučiu projekto organizatoriai jaunimą įtraukė į diskusiją apie sveiką gyvenseną, o patys sportininkai vaikams surengė skirtingas treniruotes.

„Svarbu ir aplinka, ir tai, kur jaunas žmogus bus nukreiptas. Be abejo, mes turime daug pavyzdžių, kur talentingi žmonės pasirinko ne sportą, o žalingus įpročius, todėl jaunimui norime pasakyti, kad tai blogiausias įmanomas pasirinkimas. Pagundų visada bus, tačiau supraskite, kad tai labai rizikinga“, - viename iš susitikimų su moksleiviais kalbėjo broliai Lavrinovičiai.

Jonas Mačiulis savo pasakojime apie žalingus įpročius daug dėmesio skyrė ne tik alkoholiui, cigaretėms ar narkotikams, tačiau ir priklausomybei socialiniams tinklams. Visa tai Jonas siūlo iškeisti į darbą, kuris, anot pašnekovo, lengviausiai pildo svajones.

„Mano vyriausia dukra jau sulaukė tokio amžiaus, kai dėl visko norisi atsikalbinėti. Todėl aš jai nuolat kartoju, kad nebus taip, jog apie kažką pradėsi svajoti aštuoniolikos su puse metų ir jau devyniolikos tavo svajonė išsipildys. Ne. Visą jaunystę turi dirbti, kad vėliau gautum rezultatą“, - kalbėjo J.Mačiulis.

Kelis tūkstančius moksleivių įtraukusiame projekte praėjusiais mokslo metais projekte dalyvavo 16 mokyklų iš Vilniaus, Kauno, Molėtų ir Plungės rajonų. Projekto kūrybinė grupė lankėsi visose atrinktose mokymo įstaigose ir įamžino moksleivių sportininkams mestus iššūkius bei jų įspūdžius, o visa tai virto į 14 laidų ir galiausiai atsidūrė SPORT1 televizijos eteryje.

Sporto rėmimo fondas | Klubo logo

Sporto rėmimo fondas | Klubo logo

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų