J.Masvidalis kaltinamas sukėlęs C.Covingtonui smegenų traumą (1)

2022.04.29 16:01
Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

 UFC kovotojas Jorge Masvidalis prieš kiek daugiau nei mėnesį buvo suimtas po to, kai šalia restorano Majamyje užpuolė buvusį savo varžovą MMA narve Colby Covingtoną.

J.Masvidalis trumpai buvo laikomas „Turner Guilford Knight“ pataisos centre Majamyje. Visgi, amerikietis pasinaudojo proga išeiti į laisvę, sumokėdamas 15 tūkst. JAV dolerių užstatą. „MMA Fighting“ praneša, kad J.Masvidalis yra nusiteikęs teistis su C.Covingtonu. 37-erių amerikietis nesutinka su jam mestais kaltinimais ir raštiškai pareikalavo, kad vyktų teismo procesas, o sprendimą priimtų prisiekusieji.

ESPN ketvirtadienį pateikė kiek daugiau informacijos apie tai, kas surašyta teismo dokumentuose. Teigiama, kad J.Masvidalis yra kaltinamas tuo, kad puolė C.Covingtoną su „mirtinu ginklu“. Profesionalaus kovotojo kumščiai yra prilyginami mirtinam ginklui. Taip pat rašoma, kad J.Masvidalis C.Covingtonui sukėlė smegenų traumą.

J.Masvidalis taip pat sulaukė teismo nurodymo nesiartinti prie C.Covingtono. Jei J.Masvidalis priartės prie C.Covingtono arčiau nei per 25 pėdas (7,62 metro), tada jam grės papildomi nemalonumai.

J.Masvidalio teisininkai tikina, kad prašys ekspertų įvertinti, ar C.Covingtonas tikrai patyrė smegenų traumą ir ar jo 90 tūkst. JAV dolerių kainuojantis „Rolex“ laikrodis išties buvo rimtai apgadintas konflikto metu.

Kitas teismo posėdis numatytas gegužės 12 d.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų