FutbolasLT_S01E28: pirmojo A lygos rato nominacijos, LFF taurės turnyro įdomybės ir instatinis A.Budraičio iššūkis

2022.04.27 14:13
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

„FutbolasLT” tinklalaidės kūrėjų komanda – Aurimas Budraitis, Naglis Miknevičius ir Evaldas Gelumbauskas 28-ajame epizode daugiausiai laiko ir dėmesio skyrė A lygos 9-ojo turo ir viso pirmojo rato apžvalgai. Metodiškai ir nuosekliai perėję per turo rungtynes ir rato komandas, apkalbėję jų pasiekimus bei įvertinę ateities perspektyvas, pašnekovai deklaravo devynias A lygos I rato nominacijas: MVP, Staigmena, Nusivylimas, Rungtynės, Įvartis, Perdavimas, Aktorius, Pašnekovas, Transliacija.

Dalinant nominacijas nuomonės išsiskyrė, tačiau vienerios rungtynės visgi sulaukė daugiausiai dėmesio, o jų metu nuskambėjęs pranešimas – „na, mes atsisveikiname jau, nieko čia nebprigalvosi, atrodo ir policija atvažiuoja, tad..“ – buvo pripažintas geriausia I rato citata.

Gerų citatų netrūko ir tradicinėje rubrikoje „Pasakyk, kad gudrus“ pagal E. Gelumbauską, o štai Aurimas Budraitis šįkart sužibėjo originalumu ir pateikė savo „PKG“ apklausos versiją pagal INSTAT duomenis. Čia staigmenų ir netikėtumų netrūko, o bene ryškiausiai sužibėjo atsakymas į klausimą apie daugiausiai superseivų atlikusį A lygos vartininką.

Išsamiai apžvelgę vyrų futbolo A lygos reikalus, Aurimas, Naglis ir Evaldas apkalbėjo ir LFF taurės turnyro pirmojo etapo rungtynes. Neliko nepastebėtas socialiniuose tinkluose įspūdingai pasirodžiusio FK „Trivartis“ kolektyvo vojažas į Šiaulius, N.Miknevičius paporino apie atkakliausias pirmojo etapo rungtynes, kuriose FK „Šturmas“ po pratęsimo palaužė „EMD Statyba-Sendvaris“ komandą, o E.Gelumbauskas pasidalino įspūdžiais apie kelias betarpiškai stebėtas ir vienerias tiesiogiai sudalyvautas taurės turnyro rungtynes.

29-ajame tinklalaidės epizode dėmesio teko ir moterų A lygos 2 turo dvikovoms, taip pat buvo užkabinta ir esminė LFF narių visuotinės konferencijos tema – įstatų pokyčiai ir vadovaujančių asmenų kadencijų „nulinimas“. Paskutiniu tinklalaidės akordu tapo atsakymai į žiūrovų klausimus ir tradicinis palinkėjimas susitikti kitą savaitę!

0:00 Intro. Pozityvas

7:19 „Riteriai“ – „Kauno Žalgiris“

11:30 Kas nutiko „Kauno Žalgiriui“?

20:17 „Riterių“ užčiauptos burnos

27:25 „Banga“ – naujoji jaunimo kalvė

34:30 „Panevėžio“ fenomenas

40:05 „Šiauliai“ ir nulinės lygiosios

47:51 „Džiugo“ rezervai

50:56 „Hegelmann“ – „Žalgiris“

1:08:35 Kas nutiko E.Utyrai?

1:11:38 „Sūduva“ – „Jonava“

1:20:48 „Atspėk, kad gudrus“

1:27:50 I rato nominacijos

1:40:35 X turo prognozės

1:43:44 LFF taurės I etapas

1:55:58 Moterų futbolo naujienos

2:09:42 LFF konferencija

2:14:39 Žiūrovų klausimai  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS