E.Hearnas atskleidė, ko jo prašė girtas T.Fury (1)

2022.04.26 22:12
Tysonas Fury ir Eddie Hearnas | Instagram.com nuotr

Tysonas Fury ir Eddie Hearnas | Instagram.com nuotr

 Tysonas Fury po pergalės prieš Dillianą Whyte‘ą visiškai atsipalaidavo ir savo triumfą šventė su svaiginančiais gėrimais.

Internete pasklido vaizdo įrašas, kuriame girtas T.Fury skambina Anthony Joshua ir kitų žvaigždžių agentui Eddie Hearnui. Šis neseniai atskleidė, ko iš jo norėjo WBC čempionas.

„Ne viską girdėjau, ką jis sakė, nes jis gėrė, o aš buvau restorane. Iš to, ką išgirdau, tai pamenu, kad jis sakė norėjęs paskambinti Anthony Joshua, bet nerado jo numerio, todėl paskambino man. Nežinau, kam jam to reikėjo, jis turbūt norėjo mus patraukti per dantį. Jis tiesiog šventė pergalę ir gėrė alkoholį“, - „DAZN Boxing Show“ sakė E.Hearnas.

Vienas garsiausių bokso agentų pridėjo netikintis, kad T.Fury baigs karjerą, bei pažymėjo, kad šiuo metu brito dar negalima lyginti su bokso legendomis.

„Fury dabar neįtikėtinai populiarus. Jei pasakysi apie jį ką nors negero, žmonėms tai nepatiks. Iš Fury niekas neatims sugebėjimo blefuoti. Karjeros jis tikrai nebaigs. Jis yra geriausias sunkiasvoris boksininkas planetoje ir gali įsirašyti į bokso istoriją kaip geriausias sunkiasvoris savo eroje. Visgi, pergalės prieš Wilderį, Kličko ir Whyte‘ą nepaverčia jo vienu iš geriausių kovotojų istorijoje. Nelyginkite jo su Ali, Frazieriu ir Lewisu. Jei Fury nugalės AJ su Usyku, tada galėsime jį lyginti su Lewisu. Jei dabar jau taip vertinate Fury, tai turėtume atiduoti pagarbą ir Joshua, juk jis nugalėjo 2 iš tų 3 vyrukų, kuriuos įveikė ir Fury, o trečiasis vyrukas – Wilderis – dar neaišku, kokią žymę paliks bokso istorijoje, nes jo garsiausias įveiktas varžovas tėra Ortizas“, - sakė E.Hearnas.

Agentas taip pat pridėjo netikintis, kad T.Fury ir F.Ngannou kova įvyks, nes jis neįsivaizduoja Dana White'o bendradarbiaujančio su Bobu Arumu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų