Gennaro Gattuso | Reuters/Scanpix nuotr.

Gennaro Gattuso | Reuters/Scanpix nuotr.

Buvęs „Milan“ klubo saugas Gennaro Gattuso pripažino, kad neatmestų pasiūlymo treniruoti Turino „Juventus“ ar Milano „Inter“ ekipas.

36 metų futbolininkas 1999-2012 metais atstovavo „Rosonneri“ komandai ir per tą laiką sužaidė virš 450 oficialių varžybų. Per savo karjerą italas ne kartą žiniasklaidoje sakė, jog nei už ką neapsivilktų „Milan“ klubo konkurentų marškinėliais.

Nepaisant to, G.Gattuso teigia, jog viskas pasikeitė nuo to laiko kai jis tapo treneriu bei pridėjo, jog yra atviras pasiūlymams iš visų Europos ekipų.

„Sulaukiau pasiūlymo iš Malaizijos klubo, tačiau jį atmečiau ir nusprendžiau palaukti birželio mėnesio ir tada ieškoti naujos ekipos. Mielai sutikčiau treniruoti Glazgo „Rangers“ komandą, tačiau yra ir daugiau klubų, kurie mane domina“, – pasakojo buvęs saugas.

„Juventus“ ar „Inter“? Nemanau, kad jie norėtų manęs, tačiau jei gaučiau pasiūlymą, jo neatsisakyčiau. Būtų labai neprofesionalu atsisakyti tokio pasiūlymo nors visą gyvenimą buvau ir būsiu „Milanista“. Per savo futbolininko karjerą aš atmečiau „Juventus“ bei „Inter“ ekipų pasiūlymus, tačiau viskas pasikeitė kai tapau treneriu“, – užbaigė G.Gattuso.

Neseniai treneriu tapęs italas jau spėjo treniruoti „Sion“ komandą bei „Palermo“ ekipą, tačiau iš abiejų klubų buvo atleistas neišbuvus nei metų.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United