Dėl traumos „Kauno Žalgirio“ japonui sezonas yra baigtas

2022.04.25 21:25
Yuma Suwa | zalgiris.lt nuotr.

Yuma Suwa | zalgiris.lt nuotr.

 Po aštuntojo „Optibet A lygos“ turo rungtynių su Gargždų „Bangos“ klubu „Kauno Žalgiris“ iki sezono pabaigos neteko futbolininko.

Pertraukos metu atlikus keitimą į aikštę žengęs Yuma Suwa žaidė vos dešimt minučių ir rungtynių nebaigė dėl patirtos traumos.

Vėliau atlikus tyrimus tapo aišku, kad 21-erių metų japonui sezonas jau yra baigtas – žaidėjui nuplyšo kryžminiai kelio raiščiai.

„Man prireiks operacijos ir ilgos reabilitacijos. Gavęs traumą ir tyrimų rezultatus labai nuliūdau, tačiau dabar jau pakeičiau savo mąstymą ir pradedu ruoštis sugrįžimui – noriu grįžti dar stipresnis. Seksiu komandos žaidimą ir manau, kad su juo viskas bus gerai“, – sakė Y.Suwa.

Praėjusią vasarą į Kauną atvykęs legionierius šiame „Optibet A lygos“ sezone sužaidė aštuonis susitikimus, iš kurių penkis pradėjo startinėje ekipos sudėtyje.

Artimiausiu metu krašto gynėjo ir saugo pozicijose rungtyniaujantis futbolininkas išvyks į Japoniją, kur jam ir bus atlikta operacija. Po jos be futbolo žalgirietis turės praleisti apie devynis mėnesius.

Zalgiris

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų