Pasibaigęs. 07-04 19:00
A Lyga
Žalgiris
1
Banga
0
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Hegelmann
5
Šiauliai
2
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Riteriai
1
Kauno Žalgiris
5
Pasibaigęs. 07-06 16:45
A Lyga
Dainava
0
Džiugas
2
Pasibaigęs. 07-07 19:00
A Lyga
Panevėžys
1
Sūduva
2
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Džiugas
-
Žalgiris
-
07-20, 18:25
A Lyga
Panevėžys
-
Šiauliai
-
07-20, 19:30
A Lyga
Sūduva
-
Riteriai
-
07-20, 20:00
A Lyga
Banga
-
Hegelmann
-
07-21, 19:30
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Dainava
-

V.Leonenka perspėjo „FC Rukh“ prezidentą: „Nepamiršk, kad turiu daug draugų kariuomenėje“

2022-04-25 21:15
Viktoras Leonenka | Organizatorių nuotr.

Viktoras Leonenka | Organizatorių nuotr.

 Buvęs Ukrainos rinktinės žaidėjas Viktoras Leonenka neseniai pareiškė, kad Rusijos sportininkai neturėtų būti baudžiami dėl šalies armijos veiksmų Ukrainoje ir už tai buvo išmestas iš eksperto pozicijos futbolo kanale. Apie tai pranešė kanalų „Futbol 1/2/3“ direktorius Aleksandras Denisovas.

Netrukus V.Leonenką „gand***“ išvadino Lvivo „FC Rukh“ klubo prezidentas Hryhorijus Kozlovskis, o V.Leonenka, į tai reaguodamas, pakvietė G.Kozlovskį į jo organizuojamą labdaringą mačą ir netgi pasiūlė žaisti už jo renkamą komandą. V.Leonenka dar pasiūlė G.Kozlovskiui „pasisaugoti“, nes jis neva turi daug draugų kariuomenėje.

„Būk atsargus, nes aš turiu daug draugų kariuomenėje. Jei nežinai, tai paskutiniame draugiškame mače žaidė daugiau karių nei futbolininkų. Manęs tavo žodžiai neįžeidė, bet daugiau taip geriau nekalbėk. Jei būčiau įžeistas, tai pasirūpinčiau, kad į Kyjivą nebeatvyktum“, - rėžė V.Leonenka.

Tiesa, vėliau buvęs garsus futbolininkas teisinosi, kad tai nėra grasinimas.

V.Leonenka 14 metų profesionaliai žaidė futbolą, o geriausius karjeros metus praleido Kyjivo „Dinamo“. Ukrainos rinktinės gretose jis sužaidė 14 mačų ir pelnė 6 įvarčius, iš kurių 3 – į Lietuvos rinktinės vartus.

Tuo tarpu „FC Rukh“ yra elitinės Ukrainos futbolo lygos klubas, kuris šiame sezone turnyrinėje lentelėje rikiavosi 11-as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų