T.Fury retai girdimu nešvankiu žodžiu suglumino F.Ngannou, O.Wallinas netiki, kad O.Usykas pasipriešintų britui (1)

2022.04.25 13:22
Tysonas Fury ir Francis Ngannou | „Stop“ kadras

Tysonas Fury ir Francis Ngannou | „Stop“ kadras

 Šeštadienį 94 tūkst. fanų akivaizdoje Londono „Wembley“ stadione 33-ejų metų britas Tysonas Fury (32-0-1, 23 nokautai) šeštame raunde smūgiu iš apačios nokautavo tautietį 34-erių metų Dillianą Whyte’ą (28-3-0, 19 nokautų) ir išsaugojo WBC sunkiasvorių čempiono titulą.

Praėjus kelioms akimirkoms po interviu, prie T.Fury ringe prisijungė UFC sunkiasvorių čempionas Francis Ngannou. Abu galiūnai jau keletą mėnesių buvo siejami dėl galimos kovos bokso ringe ir kalbėjo taip, tarsi jų tarpusavio kova būtų neišvengiama.

T.Fury greitai ėmėsi psichologinių žaidimų ir ringe ėmė girti varžovo išvaizdą: „Jis tikrai gerai atrodantis rubuilis (juokiasi – aut. past). Ar turi didelį „Cory“?“.

F.Ngannou brito išsireiškimo nesuprato ir paklausė, ką šis turi omenyje. Britas dar kartą pakartojo klausimą, o tada parodė tarp kojų, paaiškindamas, kad kalbėjo apie vyrišką lytinį organą. Kol T.Fury juokėsi, F.Ngannou suglumo ir pakeitė pokalbio temą.

„Beje, sveikinimai tau. Gerai padirbėjai“, - sakė F.Ngannou.

T.Fury po pergalės pareiškė, kad veikiausiai niekada nebekovos profesionalų bokso ringe, bet ekspertai tuo nenori tikėti. Iš pradžių Lennoxas Lewisas pareiškė, kad T.Fury pailsės ir sugrįš, o dabar panašią nuomonę išsakė ir Davidas Haye.

„Man nepasirodė, kad Fury jau būtų „pasisotinęs“ boksu. Jam reikia dar vienos kovos. Fury norėtų įrašyti savo vardą į istorijos metraščius, o tam reikia nugalėti Joshua ir Usyko kovos laimėtoją. Jis būtų didžiulis favoritas prieš bet kurį iš jų ir tai yra paskutinė svarbi jam likusi kova profesionalų bokse“, - sakė D.Haye.

T.Fury pasitraukimu netiki ir „Top Rank“ vadovas Bobas Arumas: „Ne, jis tikrai nebaigs karjeros. Tikrai ne. Jūs gal išprotėjote? Mes turime daug laiko, kad tai aptartume“.

„Pažiūrėsime, kas nutiks. Dabar jis gali kalbėti apie tai, kad baigia karjerą, bet jei jam bus pasiūlyta užtektinai pinigų, jis gali persigalvoti. Nežinau, ar jis tikrai baigė karjerą. Galbūt jis dabar pasimėgaus laiku su šeima, bet anksčiau ar vėliau jam ims niežėti kumščius“, - pridėjo vienas iš WBC sunkiasvorių reitingo lyderių Joe Joyce‘as.

Visgi, jėgas prieš T.Fury bandęs Otto Wallinas yra įsitikinęs, kad bent jau O.Usykas neturėtų vilčių prieš britą dėl savo sudėjimo.

„Jei Fury užsinorės dar vienos kovos, tuomet ją ir laimės. Statyti prieš Fury būtų labai sudėtinga, ypač jei jo varžovu taptų Usykas. Oleksandras yra puikus boksininkas, bet jis per mažas tokiam varžovui kaip Fury“, - svarstė O.Wallinas.

Anksčiau žemesnėje svorio kategorijoje dominavęs O.Usykas yra 15 cm žemesnis už T.Fury (191 cm prieš 206 cm) ir turi 18 cm trumpesnes rankas (198 cm prieš 216 cm). Pagal sudėjimą kiek arčiau T.Fury būtų A.Joshua (198 cm ūgis ir 208 cm rankų ilgis), tačiau T.Fury minėjo, kad A.Joshua po nesėkmių prieš Andy Ruizą ir O.Usyką jo nebedomina kaip varžovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų