Real Madrid
0
Olympiacos
0

I.Swiatek karaliauja moterų tenise: laimėjo 23-ią mačą iš eilės ir gavo „Porsche“ automobilio raktelius

2022.04.24 18:34
Iga Swiatek | Scanpix nuotr.

Štutgarte (Vokietija) vykusiame WTA 500 serijos „Porsche Tennis Grand Prix“ moterų teniso turnyre triumfavo lenkė Iga Swiatek (WTA-1). Geriausia planetos žaidėja finale per 1 valandą 23 minutes 6:2, 6:2 nugalėjo Aryną Sabalenką (WTA-4).

„Jei noriu tęsti pergalių seriją, turėsiu dirbti dar sunkiau. Tiesiog stengiuosi negalvoti tolį į priekį ir koncentruojuosi tik į artimiausią mačą. Labai didžiuojuosi savimi. Turnyras Štutgarte šiemet man buvo pirmas ant grunto dangos. Sunkiai dirbome su komanda, kad kuo greičiau prisitaikyčiau prie grunto ir man tai pavyko“, - džiaugėsi I.Swiatek.

Lenkė iškovojo 23-ią pergalę iš eilės WTA ture ir laimėjo 4-ą vienetų turnyrą paeiliui. Jos pergalių serija jau yra 9-a ilgiausia šiame amžiuje. I.Swiatek vienetuose yra nenugalėta nuo pat vasario 16 d., kai nusileido latvei Jelenai Ostapenko.

20-metė I.Swiatek 7-ą kartą karjeroje laimėjo WTA turo turnyrą. Lenkei atiteko 470 WTA vienetų reitingo taškų, 93,823 tūkst. eurų ir „Porsche“ automobilio rakteliai.

WTA 500 serijos moterų teniso turnyro Štutgarte prizų fondą sudarė 611,21 tūkst. eurų.

Taip pat šią savaitę Stambule (Turkija) vyko WTA 250 serijos „TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul“ moterų teniso turnyras. Ten finale Anastasija Potapova (WTA-122) 6:3, 6:1 nugalėjo Veroniką Kudermetovą (WTA-29).