Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

Fenomenalus startas – rezultatyviausias II lygos žaidėjas netrukus minės 40 metų jubiliejų (1)

2022.04.24 16:40
Gvidas Juška  | Organizatorių nuotr.

Gvidas Juška | Organizatorių nuotr.

„Šilutė“ stebina. Aukštų tikslų prieš sezoną nekėlusi komanda po trijų turų pirmauja Antroje lygoje, o komandos lyderis netrukus keturiasdešimtąjį gimtadienį švęsiantis Gvidas Juška su penkiais įvarčiais yra rezultatyviausias lygos žaidėjas.

Pirmose dvejose rungtynėse po įvartį pelnęs veteranas trečioms rungtynėms sugrįžo į gimtąjį miestą ir rungtynėse su „Džiugu B“ įformino hetriką.

„Emocijų žaidimas prieš Telšių komandas seniai nebekelia. Tuo labiau, kad ten jaunimas antroje komandoje. Aišku, smagu, jog atėjo jaunimo eilė ir kad jaunimas tobulėja“, - tinklalaidėje „FutbolasLT“ sakė G.Juška.

Per savo karjerą futbolininkas „Šilutei“ atstovavo ne vienus metus. Pirmas jo susipažinimas su šiuo pamario miestu buvo dar 2005 metais, kai „Šilutė“ buvo dukterinė FBK „Kauno“ komanda. Vėliau jis į ją grįžo 2008, 2014 ir prieš prasidedant 2022 metų sezonui. „Išvis galvojau nebežaisti Antroje lygoje. Ypač, kai ji prasiplėtė, kai kelionių daugiau atsirado. Bet salėje sukrutėjau už veteranus Klaipėdoje ir už kitą komandą salės pirmenybėse, visai neblogai sekėsi ir „Šilutės“ treneris parašė žinutę, gal norėčiau Antroje lygoje dar pakrutėti. Atsakiau: jeigu darbams netrukdys, gal verta pabandyti. Tai taip ir bandau iki šios dienos“, - sakė G.Juška.

Kai prieš sezoną kalbėjau su „Šilutės“ vadovu, jis sakė, kad šiemet „Šilutei“ sportiniai rezultatai nesvarbūs. Svarbiausia yra infrastruktūra. Kaip jūs taip gerai žaidžiate?

Kaip bebūtų Antra lyga nėra Sekmadienio lyga. Vis tiek važiuoji ir sieki rezultato kiekvienose rungtynėse. Manau, jie irgi nori rezultato ir nemanau, kad visai vienodai, kokie rezultatai. gal tik taip kalba.

Pačiam po kelių mėnesių jau 40 metų sueis. Kiek dar parako yra? Pagal tai, kaip byra įvarčiai, atrodo, kad to parako užtektinai..

Matote, žaidėme ne su pačiomis stipriausiomis komandomis. Dar nežaidėme su tomis, kurios deklaravo, kad nori laimėti lygą ar siekti medalių. Žaidėme su silpnesnėmis šiai dienai komandomis, tai pasisekė įmušti. O su tuo paraku.. kol esu naudingas komandai, kol duodu kažkokį rezultatą, tol verta ir būti joje. Kai jau būsiu nebenaudingas, treneris, tikiuosi, pasakys: gal jau, Gvidai, pailsėk.

Paties manymu, Antra lyga turėtų būti vyresnio amžiaus futbolininkų žaidimo aikštelė ar čia labiau jauniems žaidėjams daugiau reikėtų pasireikšti?

Aš manau, kad ir to, ir to turėtų būti. Kaip ir dabar yra, bent jau pas mus komandoje. Yra ir jaunimo, ir vyresnių. Jaunimui tai gera proga įsilieti. Nebūna taip, kad jaunas iš karto pradėsi žaisti A lygoje. Pradžioje – Antra lyga, po to – Pirma, o tada jau A. Jeigu viskas gerai, galima ir dar aukščiau. O mums vyresniems irgi dar norisi pažaisti. Pavyzdžiui, į Sekmadienio lygą ateini kaip į treniruotę, į dvikovas kojytės nekiši, ateini šiaip pasportuoti dėl saves, paprakaituoti. O Antroje lygoje visvien eini siekti rezultatų kiekvienose rungtynėse.

Ar pačiam kažkiek yra azarto, kad su dar vyresniu už save futbolininku susitinki aikštėje, įrodyti, kad galbūt esi greitesnis ir panašiai?

Šiaip tai, nebėra dėl ko čia konkuruoti. Man ir pačiam tikrai smagu, kad turi sveikatos, sportuoja, aukoja ir laiką nuo šeimos, nes rungtynės savaitgaliais, turbūt mieliau praleistum laiką su šeima, bet kol noras yra ir duodi kažkokios naudos, tai manau, kad reikia sportuoti.

Pačiam ar svarbu tapti rezultatyviausiu Antros lygos žaidėju?

Ne, tikrai nėra. Man smagiau būtų, kad jaunuolis koks nors iš „Šilutės“ komandos ar nebūtinai iš „Šilutės“ taptų rezultatyviausiu.

---

Visą pokalbį su G.Juška klausykitės tinklalaidėje „FutbolasLT“:

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų