Pasibaigęs. 06-23 01:00
Copa America
Ekvadoras
1
Venesuela
2
Pasibaigęs. 06-23 04:00
Copa America
Meksika
1
Jamaika
0
Pasibaigęs. 06-23 22:00
EURO 2024
Šveicarija
1
Vokietija
1
Pasibaigęs. 06-23 22:00
EURO 2024
Škotija
0
Vengrija
1
Pasibaigęs. Vakar 01:00
Copa America
JAV
2
Bolivija
0
Pasibaigęs. Vakar 04:00
Copa America
Urugvajus
3
Panama
1
Pasibaigęs. Vakar 22:00
EURO 2024
Kroatija
1
Italija
1
Pasibaigęs. Vakar 22:00
EURO 2024
Albanija
0
Ispanija
1
Pasibaigęs. Šiandien 01:00
Copa America
Kolumbija
2
Paragvajus
1
Pasibaigęs. Šiandien 04:00
Copa America
Brazilija
0
Kosta Rika
0
Šiandien, 19:00
EURO 2024
Nyderlandai
-
Austrija
-
Šiandien, 19:00
EURO 2024
Prancūzija
-
Lenkija
-
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Anglija
-
Slovėnija
-
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Danija
-
Serbija
-
Rytoj, 01:00
Copa America
Peru
-
Kanada
-
Rytoj, 04:00
Copa America
Čilė
-
Argentina
-
Rytoj, 19:00
EURO 2024
Slovakija
-
Rumunija
-
Rytoj, 19:00
EURO 2024
Ukraina
-
Belgija
-
Rytoj, 22:00
EURO 2024
Čekija
-
Turkija
-
Rytoj, 22:00
EURO 2024
Sakartvelas
-
Portugalija
-
06-27, 01:00
Copa America
Ekvadoras
-
Jamaika
-
06-27, 04:00
Copa America
Venesuela
-
Meksika
-
06-28, 01:00
Copa America
Panama
-
JAV
-
06-28, 04:00
Copa America
Urugvajus
-
Bolivija
-
06-29, 01:00
Copa America
Kolumbija
-
Kosta Rika
-
06-29, 04:00
Copa America
Paragvajus
-
Brazilija
-
06-30, 03:00
Copa America
Argentina
-
Peru
-
06-30, 03:00
Copa America
Kanada
-
Čilė
-
07-01, 03:00
Copa America
Jamaika
-
Venesuela
-
07-01, 03:00
Copa America
Meksika
-
Ekvadoras
-
07-02, 04:00
Copa America
Bolivija
-
Panama
-
07-02, 04:00
Copa America
JAV
-
Urugvajus
-
07-03, 04:00
Copa America
Kosta Rika
-
Paragvajus
-
07-03, 04:00
Copa America
Brazilija
-
Kolumbija
-

Nenugalėtas ir geriausias: pergalingai karjerą užbaigęs T.Fury – apie atmosferą „Wembley“, savo karjerą ir jos pabaigą, pasirodymą su F.Ngannou, WWE, pinigus ir benamį D.Chisorą (6)

2022.04.24 11:19
Tysonas Fury | Organizatorių nuotr.

Tysonas Fury | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį 94 tūkst. fanų akivaizdoje Londono „Wembley“ stadione 33-ejų metų britas Tysonas Fury (32-0-1, 23 nokautai) šeštame raunde smūgiu iš apačios nokautavo tautietį 34-erių metų Dillianą Whyte’ą (28-3-0, 19 nokautų) ir išsaugojo WBC sunkiasvorių čempiono titulą.

Dar būdamas ringe, T.Fury kalbėjo, kad jis jau po trečiosios kovos su Deontay Wilderiu buvo prižadėjęs savo žmonai Paris, jog baigs karjerą, tačiau tada atsirado galimybė kovoti savų sirgalių akivaizdoje ir jis negalėjo sulaužyti pažado, kurį davė Didžiosios Britanijos fanams.

„Buvau pažadėjęs savo mylimai žmonai Paris, kad po trečiosios kovos su D.Wilderiu viskas baigsis. Ir aš tikrai taip galvojau. Mes turėjome karą, tai buvo puiki trilogija. Tačiau tada sulaukiau pasiūlymo kovoti „Wembley“ stadione savo namuose ir manau, kad aš to nusipelniau, aš buvau skolingas sirgaliams, kiekvienam Didžiosios Britanijos gyventojui. Dabar viskas atlikta ir aš turiu būti žodžio žmogus. Tai gali būti paskutinė „Čigonų Karaliaus“ uždanga. Ir koks puikus būdas išeiti, didelis ačiū Jungtinei Karalystei“, – sakė T.Fury.

Praėjus kelioms akimirkoms po interviu, prie T.Fury ringe prisijungė UFC sunkiasvorių čempionas Francisas Ngannou. Abu galiūnai jau keletą mėnesių buvo siejami dėl galimos kovos bokso ringe, o dabar abu kovotojus vienu metu pakalbino ESPN žurnalistas Bernardo Osuna.

„Esu bokso sunkiasvorių čempionas, o jis – UFC. Jis puikiai atrodo, pažiūrėkite į jo raumenis“, – sakė T.Fury.

„Ir mes išsiaiškinsime, kas yra blogiausias močkrušys planetoje“, – atšovė F.Ngannou.

F.Ngannou taip pat teigė, kad jam dar reikia poros mėnesių, kad jis atsigautų po raiščių operacijos, o nepaisant to, kad T.Fury prieš kelias akimirkas kalbėjo apie karjeros pabaigą, tačiau neatsispyrė minčiai surengti kažką kitokio su F.Ngannou.

„Tai bus labai ypatinga kova, kurios niekas niekada nebuvo matę per mūsų sporto istoriją. Kai tai įvyks, tai bus tikras sprogimas“, – sakė T.Fury.

„Tai bus hibridinė kova su skirtingomis taisyklėmis. Žinote, MMA pirštinės ringe. Padarysime kažką šiek tiek kitokio“, – pasakojo F.Ngannou.

Vėliau vykusioje spaudos konferencijoje T.Fury dar kartą padėkojo susirinkusiems sirgaliams ir teigė, kad iki šiol nieko panašaus nebuvo jautęs.

„Tokios atmosferos dar niekada nebuvau patyręs. Buvo taip gerai, kad aš pirmą kartą praleidau savo išėjimą į ringą, todėl pradėjau į jį bėgti. Buvau labai susijaudinęs, buvau pametęs protą. Didelius ačiū Frankui (Warrenui, – aut. past) už tai, ką jis suorganizavo. Daugelis žmonių to nežino, bet Frankas išgelbėjo mane nuo mirties ir davė man didžiulį kontraktą, kad aš vėl boksuočiausi. Kai daugelis bijojo mane vėl pakviesti į ringą, jis tai padarė. 2014 m. jis suorganizavo kovą su Joey Abellu, vėliau su Derecku Chisora dėl privalomojo varžovo pozicijos, o tai leido man kovoti su Vladimiru Kličko. Tuomet buvau visiškas storulis, bet jis sugrąžino mane į Mančesterį, kur surinko 20 tūkst. sirgalių. Tada vos prieš šešis mėnesius buvau senas storulis, bet jis pardavė 20 tūkst. bilietų. Niekas manimi netikėjo, išskyrus Franką. Vėliau Belfaste kovojau su Francesco Pianeta, kur susirinko 30 tūkst. sirgalių, o aš neparodžiau gero bokso, nes nebuvau tam pasiruošęs. Bet tada pasakiau Frankui, duok man dar dvi kovas panašaus lygio kaip Seferas Seferi ir F.Pianeta, o tada – Deontay Wilderį, nes aš nebegaliu to daryti, noriu išsiaiškinti, ar aš esu geriausias pasaulyje, ar ne. Būsiu atviras, nebuvau pirmą kartą pasiruošęs D.Wilderiui, tai įvyko per greitai, tačiau mes tai priėmėme, nes aš esu kovingas žmogus ir norėjau įrodyti pasauliui, kad galiu skambiai sugrįžti. Nuo tada viskas įgavo sniego gniūžtės efektą, o tada štai mes ir čia – „Wembely“ stadione“, – pasakojo T.Fury. „Amerikoje mane padarė žvaigžde, galima sakyti, kad aš užkariavau Ameriką, o tada sugrįžau į Angliją ir jie mane pasitiko kaip herojų. Mane palaikė 94 tūkst. tautiečių ir tai buvo fantastiška. Prieš kelias savaites aš buvau čia ir rengiau spaudos konferenciją vienas pats. Pradėjau be varžovo ir vis tiek pardavėme 94 tūkst. bilietų. Nemanau, kad pasaulyje yra tokią pramogą sporte kuriantis žmogus, kuris pats gali parduoti 94 tūkst. bilietų net be varžovo“.

T.Fury atskleidė, ką F.Warrenui sakė rūbinėje, kas galiausiai pasitvirtino.

„Sakiau, kad surengsiu neįtikėtiną pasirodymą, aš tai tiesiog jaučiau. Mano kojos buvo geros, mano „jabas“ buvo geras“, – sakė T.Fury.

Jis taip pat prisiminė, kokį pažadą prieš kelias dienas davė sunkiasvorių veteranas Derekas Chisora, kuris buvo užtikrintas, kad pergalę švęs D.Whyte’as bei norėjo lažintis iš savo namų.

Tiek T.Fury, tiek D.Whyte’as po du kartus kovėsi su D.Chisora, o pastarasis patyrė keturis pralaimėjimus.

„Aš pasiruošęs pastatyti savo namą už D.Whyte’ą, nes jis nokautuos T.Fury“, – sakė D.Chisora, kuris ir šeštadienį tvirtai laikėsi savo prognozių ir lažinosi su buvusiu pasaulio čempionu Josephu Parkeriu.

„D.Chisora dabar benamis, atsiprašau visų. Jis prarado savo namus J.Parkeriui. Derekai, aš turiu namą šalia savo namų Morecambe, bet kada esi laukiamas, brolau. Tačiau istorijos moralas toks, kad niekada negali lažintis dėl kažko, nebent esi milijonų procentų tikras“, – kalbėjo T.Fury. „Niekada negali būti tikras sunkiasvorių divizione. Dabar jis benamis, sėkmės jam“.

T.Fury taip pat papasakojo istoriją, susijusią su dabartiniu jo treneriu Sugarhill Stewartu.

„Kai paskutinėms kelioms kovoms pasisamdžiau Sugarhillą, jis privertė vėl mane pasijusti reitinguojamu naujoku, jis privertė mane jaustis šūdo gabalu. Kaip boksininką, jis privertė mane jaustis siaubingu, nors buvau čempionas, tačiau jis buvo vienintelis, kuris sugebėjo mane pasijusti lyg aš niekada nebūčiau kovojęs gyvenime. Su juo mes rengėme stovyklas Majamyje, Las Vegase, Dalase, buvome visur. Treniravomės, treniravomės ir treniravomės..“, – pasakojo T.Fury.

Kalbėdamas apie pergalę prieš D.Whyte’ą, T.Fury teigė, kad jis laukė to smūgio, tačiau matė, kad D.Whyte’as tam gali būti pasiruošęs, todėl pirma reikėjo atlikti smūgius į kūną ir sulaukti tinkamo momento. Jis taip pat atskleidė, kad D.Whyte’as bandė naudoti neleistinus būdus kovoje, tačiau tai tik parodo, kad ringe buvo tik vienas čempionas.

„Ar jūs bandėte kada nors galynėtis su dinozauru? Esu lyg „T-rex’as“, tai tikrai sunku, ypatingai kai esi mažesnis ir ne toks greitas“, – sakė T.Fury. „Jis bandė smūgiuoti į mane alkūnėmis, galva, bandė mane erzinti, bandė daryti tai, ką darė V.Kličko. Jis viską išbandė, naudojosi dilbiais, bandė smūgiuoti alkūnėmis. Kai kovoje bandai apgaudinėti, visada esi antras geriausias. Jis bandė mane erzinti, o to pasakoje gavo kirstinę žaizdą.

Bet šią naktį jis nekovojo su pasaulio čempionu, aš nesu pasaulio čempionas. Aš esu šio žaidimo legenda. Negalite to paneigti, aš esu geriausias kada nors buvęs sunkiasvoris. Būdamas 270 svarų aš galiu judėti kaip vidutinio svorio kategorijos kovotojas, smūgiuoju kaip perkūnas ir galiu priimti smūgius taip, kaip niekas kitas. Taip pat turiu „King Kongo“ kiaušinius, liūto širdį ir Ozo burtininko mąstyseną“, – sakė T.Fury.

Jeigu T.Fury drastiškai nepakeis savo pozicijos ir nesugrįš į ringą kovoti su Anthonhy Joshua ir Oleksandro Usyko kovos nugalėtoju, tuomet jis kaip savo pakaitalą mato D.Wilderį.

„Norėčiau pamatyti D.Wilderį kovojantį su A.Joshua ir O.Usyko kovos nugalėtoju. Nežinau, ar tai įmanoma, nes jis pralaimėjo tris kovas iš eilės, bet jis vis tiek reitinge išliko pirmoje vietoje. Svarbus vienas dalykas – jis 10 kartų apgynė titulą, daugiau nei bet kas kitas. Jis pagerino V.Kličko rekordą, jis padarė tai tiek pat, kiek Muhammadas Ali, bet negavo tiek pagarbos, kiek nusipelno. Tikrai manau, kad D.Wilderis yra antras geriausias sunkiasvoris pasaulyje. Ir manau, kad jis nokautuotų visus, išskyrus mane“, – sakė T.Fury.

T.Fury užsiminė, kad galbūt pasirodys Amerikietiškose imtynėse, kuriose sykį jau dalyvavo. WWE planuoja Didžiojoje Britanijoje surengti pirmą šou nuo 1992 m., o ten galėtų būti ir T.Fury.

„Turiu pasikalbėti su Vince’u McMahonu ir vyrukais. Galbūt mes tai padarysime. Žinau, kad Drew McIntyre’as apie mane sakė daug dalykų, turiu jį nokautuoti“, – kalbėjo T.Fury.

T.Fury džiaugėsi savo karjera bei teigė, kad ji niekada nesisuko apie pinigus.

„Turėjau fantastinę karjerą ir žinau, kad F.Warrenas ir „Top Rank“ nebus patenkinti, kad baigiu karjerą, nes gali būti uždirbta dar daugybę pinigų, bet aš atėjau iš niekur ir tai niekada nebuvo apie pinigus. Aš nesu pinigų žmogus, vairuoju seną pasatą ir man tai nerūpi. Niekada tai nebuvo dėl pinigų. Žinau daug žmonių, kurie jų turi, bet jie nėra laimingi. Nei vienas iš jų. Pinigai negali padaryti žmogaus laimingu, tai niekada nebuvo apie diržus, nebuvo apie legendą, nebuvo aplink nieką daugiau, išskyrus suduoti smūgius į močkrušių veidus. Atsiprašau už savo kalbą, bet viskas buvo dėl to. Viskas, ką norėjau padaryti, tai laimėti. Taip, pinigai nuostabu, labai smagu juos gauti už tai, ką tu darai. Jeigu tu džiaugiesi tuo, ką darai ir esi ten geras, tau bus sumokėta. Manę, kaip žmogaus, jie nepakeitė. Ar man reikia „Rolls Royce‘o“ ir vilų? Ne. Aš tai turiu, bet man to nereikia. Tai tavęs nepadaro vyru, nes vyras turi būti širdyje. Jeigu tu viduje esu geras žmogus, tai puiku, jeigu tu esi milijonierius ir esu siaubingas žmogus, nenoriu tavęs pažinoti, nes savo laiką skiriu tik geriems žmonėms“, – pasakojo T.Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų