08-03, 22:00
Olimpiada
-
-

O.Šiaulys pergalingai debiutavo „Serie C“ lygoje, trys lietuviai šventė pergalę Rumunijoje kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2022.04.23 21:50
Ovidijus Šiaulys | Organizatorių nuotr.

Šeštadienį savo debiuvo Italijos „Serie C“ lygoje sulaukė vartininkas Ovidijus Šiaulys. „Entella“ klubo vartininkas savo komandos vartus saugojo prieš „Fermana“ klubą ir nors lietuvis vieną įvartį praleido, bet jo komanda sugebėjo laimėti rezultatu 2:1. O.Šiaulys vienintelį įvartį praleido 67 minutę.

Po šios pergalės „Entella“ klubas su 65 taškais rikiuojasi ketvirtoje vietoje.

Tuo metu kitose „Serie C“ lygos rungtynėse Linas Mėgelaitis tradiciškai žaidė visas runtynes ir su „Viterbese“ klubu šventė pergalę išvykoje rezultatu 3:1 prieš „Carrarese“ klubą.

L.Mėgelaitis 42 šių rungtynių minutę buvo įspėtas geltona kortele. Po šios pergalės „Viterbese“ klubas su 39 taškais yra šešioliktas.

Italijos „Primavera“ pirmenybėse lietuvis Gvidas Gineitis žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujamas „Torino“ jaunimo klubas 0:2 pralaimėjo Milano „Inter“ jaunimo ekipai.

Rumunijos pirmenybėse tris lietuvius turintis Arado UTA klubas šeštadienį prie savų žiūrovų 1:0 nugalėjo „Chindia“ ekipą.

UTA gretose visas rungtynes žaidė saugas Modestas Vorobjovas. Po pertraukos į startinę sudėtį buvo įtrauktas puolėjas Karolis Laukžemis, kuris žaidė 70 minučių, o Rolandas Baravykas liko ant suolo. UTA gretose vienintelį įvartį įmušė buvęs „Kauno Žalgirio“ puolėjas Philipas Otele.

Šeštadienį Kazachstano „Premier“ lygoje visas rungtynes žaidė Artūras Žulpa, o jo atsotvaujamas „Aktobe“ klubas namuose 1:0 nugalėjo „Maqtaaral“ klubą.

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje Fedoras Černychas žaidė tik nuo 84 minutės, o jo ginamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas išvykoje 1:2 pralaimėjo Glivicų „Piast“ klubui.

Latvijoje du įvarčius praleido, bet taip pat dar du smūgius atrėmė Vytautas Černiauskas, o jo atstovaujamas Rygos RFS klubas išvykoje 3:2 palaužė šiuo metu lygoje pirmaujantį „Liepaja“ klubą.

Trečioje Ispanijos lygoje vartininkas Ernestas Juškevičius liko ant „Linares“ klubo suolo ir nuo jo stebėjo savo komandos pergalę namuose rezultatu 3:0 prieš „Castellon“ klubą.