M.Tysonas susigraudino, stebėdamas R.Namajunas interviu: „Aš toks laimingas, kad ji nokautavo Zhang“ (3)

2022.04.22 19:16
Joe Roganas ir Mike'as Tysonas | „Stop“ kadras

Joe Roganas ir Mike'as Tysonas | „Stop“ kadras

 Bokso legenda Mike‘as Tysonas kartu su UFC komentatoriumi Joe Roganu tinklalaidės eteryje prisiminė efektingą Rose Namajunas nokautą prieš kinę Weili Zhang.

Tada M.Tysonas prieš kovą pareiškė, jog yra R.Namajunas fanas ir prognozuoja jos pergalę. W.Zhang tuomet atsikirto M.Tysonui, kad šis nieko neišmano apie MMA. Visgi, tiesa buvo boksininko pusėje – R.Namajunas labai greitai nokautavo W.Zhang, o vėliau savo pranašumą įrodė ir antroje tarpusavio kovoje.

M.Tysonas su J.Roganu prisiminė R.Namajunas pergalę ir susigraudino dar kartą žiūrėdami tos kovos vaizdus ir tai, kaip lietuvių kilmės kovotoja narve daugybę kartų kartojo. jog yra geriausia bei tai netrukus įrodė.

„Aš prieš tą kovą sakiau, kad Rose laimės, o kinų mergina pareiškė, kad aš idiotas, kad nieko nenusimanau ir ji apskritai norėjo kautis su manimi. Dėl to esu labai laimingas, kad Rose ją nokautavo. Tai buvo nuostabus spyris“, - kalbėjo M.Tysonas.

Tiesa, bokso legenda nežinojo, kad vėliau R.Namajunas antrą kartą susikovė su W.Zhang ir ją vėl įveikė.

„Žmogau, man jau kaupiasi ašaros... Kovinis sportas yra toks emocingas“, - sakė M.Tysonas, stebėdamas jautrų R.Namajunas interviu po kovos.

R.Namajunas į narvą grįš jau gegužės 8 d. rytą Lietuvos laiku, kai gins diržą prieš Carlą Esparzą.

J.Roganas, kuris irgi liejo ašaras po R.Namajunas interviu, palietė ir kitą UFC fanams aktualią temą. Jis pareiškė, kad airiui Conorui McGregorui sugrįžimo kovai nevertėtų rinktis Kamaru Usmano.

„Jei Conoras nori sėkmės, jam reikia pasirinkti varžovas, kuris dar nepretenduoja į titulinę kovą. Jam reikia varžovo, kuris būtų pakilime ir artėtų prie titulinės kovos, bet kuris Conorui būtų įveikiamas. Tai turėtų būti konkurencinga kova, kuri leistų Conorui „apšilti“. Neduokite jam iš karto kautis su Usmanu. Pažiūrėkite, kaip elgiasi boksininkai. Jie po pralaimėjimų beveik visada pasirenka savotišką „apšilimo“ kovą. Tai labai protinga ir Conorui reikėtų imti pavyzdį“, - sakė J.Roganas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų