Svėrimuose prieš kovą – T.Fury ir D.Whyte‘o šokiai bei jų artimųjų susitaikymas (2)

2022.04.22 18:47
Dillianas Whyte'as ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Dillianas Whyte'as ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Jau šį savaitgalį 94 tūkst. fanų akivaizdoje Londono „Wembley“ stadione įvyks 33-ejų metų brito Tysono Fury (31-0-1, 22 nokautai) ir jo tautiečio 34-erių metų Dilliano Whyte’o (28-2-0, 19 nokautų) kova dėl T.Fury priklausančio WBC sunkiasvorių čempiono titulo.

Penktadienį sportininkai paskutinį kartą prieš kovą susitiko akis į akį – vyko svėrimų ceremonija. T.Fury prieš kovą svėrė 264,75 svaro (120,09 kg), o D.Whyte‘as – 253,25 svaro (114,87 kg). T.Fury svėrė mažiau nei prieš dvi pastarąsias kovas su Deontay Wilderiu (273 ir 277 svarai), o D.Whyte‘as, priešingai, svėrė daugiausiai nuo 2019 m. gruodžio.

T.Fury šioje kovoje turės ūgio (206 cm prieš 193 cm) ir ištiestų rankų ilgio (216 cm prieš 198 cm) pranašumą. Čempionas ūgio pranašumą bandė demonstruoti ir akistatų metu, ne kartą pasistiebęs ir iš aukšto žiūrėjęs į D.Whyte‘ą. Pastarasis į tai reagavo linksmai ir taip pat ėmė lankstytis. Kovotojai dar pajuokavo, kad abu yra „storuliai“.

Vėliau kovotojai atsisuko į žiūrovus ir pašėlo, kai arenoje buvo paleista šokių muzika. Abu boksininkai pasilinksmino ir pagarbiai atsisveikino vienas su kitu.

„Aš labai laimingas dėl to, kad vėl galiu kovoti Didžiojoje Britanijoje. Jūs visi prie to prisidėjote, ačiū jums. Taip pat noriu atiduoti pagarbą Whyte‘ui ir jo komandai. Jie tikri profesionalai. Galiu garantuoti, kad rytoj ringe pamatysite tikrą kovą. Ten užvirs tikras karas, galite būti tikri dėl to“, - sakė T.Fury.

„Pasiruošimas skirtingoms kovoms yra skirtingas, todėl ir svoris kartais skiriasi. Reikia nepamiršti, kad manęs laukia aukštesnis ir stambesnis varžovas. Taip, mes su Tysonu atidavėme vienas kitam pagarbą, bet tegul tai jūsų neapkvailina. Mes rytoj esame pasirengę eiti į karą ringe“, - pridėjo D.Whyte‘as.

Prieš svėrimus pagaliau susitaikė ir abiejų boksininkų artimieji. T.Fury tėvas Johnas ir D.Whyte‘o brolis Deanas „boksavosi“ per atstumą, o tuomet paspaudė vienas kitam ranką.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų