Kovinio sporto pasaulis užstojo girtuoklį sumušusį M.Tysoną, aiškėja daugiau incidento detalių (11)

2022.04.22 15:13
Incidentas lėktuve | „Stop“ kadras

Incidentas lėktuve | „Stop“ kadras

 Buvęs sunkiasvorių čempionas Mike‘as Tysonas nebeištvėrė apsvaigusio lėktuvo keleivio kalbų ir kelis kartus jam smogė.

Liudytojas, kuris yra aukos draugas, „TMZ Sports“ pasakojo, kad M.Tysonas iš pradžių buvo nuoširdus ir netgi pasidarė su jais asmenukę, tačiau kai jo draugas nepaisė M.Tysono įspėjimo nebevarginti jo, buvęs boksininkas supyko ir panaudojo fizinę jėgą.

M.Tysono atstovai tikina, kad girtuoklis ne tik žodžiais erzino bokso legendą. Teigiama, kad keleivis į amerikietį dar metė vandens buteliuką.

„Deja, ponas Tysonas turėjo incidentą lėktuve su agresyviu keleiviu, kuris pradėjo prie jo priekabiauti, o tuomet dar metė vandens buteliuką“, - sakė M.Tysono atstovas.

Užsienio žiniasklaidos teigimu, M.Tysonas netrukus po šio konflikto išlipo iš lėktuvo, o girtuokliui dar prireikė medikų pagalbos, be to, jis kreipėsi į policiją dėl boksininko veiksmų.

Kovinio sporto pasaulis praktiškai vienbalsiai stojo į M.Tysono pusę ir sveikino jį pamokius įžūlų keleivį. Tiesa, kai kurie kovotojai nerimavo, kad M.Tysonas dėl panaudotos fizinės jėgos gali turėti teisinių problemų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų