E.Stanionio aplenktas K.Thurmanas: „Manęs jis savo pasirodymu neįtikino“ (20)

2022.04.22 12:49
Eimantas Stanionis ir Keithas Thurmanas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Eimantas Stanionis ir Keithas Thurmanas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 „The Ring“ žurnalas praėjusį vakarą atnaujino geriausių pasaulio pusvidutinio svorio kategorijos boksininkų reitingą. Jame WBA reguliarusis pasaulio čempionas lietuvis Eimantas Stanionis pakilo į rekordinę – 6-ą – vietą. Lietuvis aplenkė garsųjį amerikietį Keithą Thurmaną, kuris savo laiku irgi buvo WBA reguliarusis čempionas, o vėliau laimėjo ir WBC bei WBA (Super) pasaulio čempiono diržus.

Vienintelio Manny Pacquiao per karjerą nugalėtas K.Thurmanas PBC tinklalaidėje pareiškė, kad E.Stanionis iki praėjusios savaitės net nebuvo jo „radare“ ir kad lietuvis savo pasirodymu jo neįtikino.

„Tikiuosi, kad jau greitai sulauksiu skambučio iš Alo Haymono ir aptarsime, kada galėčiau grįžti į ringą ir kas galėtų tapti mano varžovu. Elitinio lygio boksininkai įprastai kaunasi kas 5-6 mėnesius, aš vis dar galiu „tilpti“ į šitą periodą. Praėjusį šeštadienį buvo kiek skaudu stebėti Spence‘o kovą su Ugasu. Gaila, kad žmonės nepamatė Spence‘o kovos su manimi tik todėl, kad pralaimėjau prieš Pacquiao, tuo labiau, kad tada buvau per plauką nuo pergalės, o Spence‘as su Pacquiao taip ir nesusikovė.

Stanionis? Jis nebuvo mano radare iki praėjusio savaitgalio. Nors pats ir mėgstu diržus, man nepatinka visas tas chaosas, kuris kyla, kai viena organizacija turi ir reguliarųjį, ir super čempioną. Man labiau patinka senosios mokyklos taisyklės, bet titulas yra titulas. Jie visi įeis į istoriją, o aš visada noriu kautis su čempionu. Norėčiau, kad kitu mano varžovu taptų Crawfordas. Mūsų kovos laimėtojas tada galėtų susitikti su Spence‘u. Manau, kad tiek man, tiek Crawfordui tokia kova būtų galimybė dar labiau padidinti savo populiarumą. Tokiu būdu vienas iš mūsų į kovą su Spence‘u jau eitų surinkęs kur kas didesnę sirgalių armiją. Iš to išloštų visi. Galima skubėti ir rengti Spence‘o bei Crawfordo kovą jau dabar arba galima dar labiau padidinti boksininkų populiarumą prieš ją“, - svarstė K.Thurmanas.

Amerikietis pareiškė, kad šiuo metu į geriausių pusvidutinio svorio kategorijos kovotojų trejetą įtrauktų E.Spence‘ą, T.Crawfordą ir...save.

„Spence‘as, Crawfordas ir Thurmanas. Šitas trejetas išsiskiria iš visų savo įgūdžiais, talentu, kojų darbu ringe ir smūgiavimo technika. Esu matęs Enniso kovų momentus. Jis atrodo labai gerai. Taip pat girdėjau gerų dalykų apie Ortizą. Tuo tarpu Stanionis savo pasirodymu manęs dar neįtikino. Tas jaunuolis man pasirodė esąs prastesnis smūgiuotojas už Spence‘ą. Svarbu ne tik smūgiavimo technika, bet ir jėga, kuri slypi tavyje. Spence‘as savo smūgiais galėtų „nukirsti medį“. Matėme, kaip jis sumaitojo Ugasą su Brooku. Su Stanioniu kautis sunku ne dėl jo smūgiavimo jėgos, o dėl jo nuolatinio spaudimo ir daugybės atliekamų smūgių“, - pridėjo K.Thurmanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų