-

Gynyboje nesusitvarkiusi „Barcelona“ nusileido „Bayern“ krepšininkams (4)

2022.04.21 23:02
Nikola Mirotičius | „Twitter“ nuotr.

Pirmąjį pralaimėjimą Eurolygos atkrintamosiose varžybose patyrė Barselonos „Barcelona“ krepšininkai, kuriems vadovauja Šarūnas Jasikevičius.

Katalonai antrose ketvirtfinalio serijos rungtynėse namuose 75:90 (18:23, 17:25, 21:19, 19:23) nusileido Miuncheno „Bayern“ komandai.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1.

„Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis per 8 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit.), išprovokavo pražangą, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko -3 naudingumo balus.

Skirtumas augti ėmė antrajame kėlinyje, kada svečiai iš Vokietijos pelnė 12 taškų be aikštės šeimininkų atsako ir susikrovė solidų dviženklį pranašumą (20:35).

Po didžiosios pertraukos katalonai ėmė mažinti deficitą ir vytis oponentus (56:61). Visgi, perlaužti varžovo nepavyko. Vokiečiai trečiojo ketvirčio pabaigoje smeigė du tritaškius iš eilės ir atstumas vėl tapo dviženklis (56:67).

Lemiamo ketvirčio metu ispanai mėgino dar gelbėtis, tačiau svečiai sėkmingai atsimušinėjo ir išsaugojo dviženklę persvarą bei pergalės iš rankų nepaleido – 75:90.

Šiose rungtynėse katalonai suklydo 16 kartų ir pataikė 30 proc. tritaškių (7/23). Savo ruožtu vokiečiai realizavo net 48 proc. tolimų metimų (13/27).

Dabar serija keliasi į Miuncheną. Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 27 dieną.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola ir Nikola Mirotičius po 16, Nickas Calathesas 13 (8 rez. perd.), Kyle‘as Kuričius 9, Brandonas Daviesas 8, Alexas Abrinesas 5, Nigelas Hayesas-Davisas 4.

„Bayern“: Deshaunas Thomasas 25 (3/6 dvit., 6/7 trit., 1/2 baud., 7 atk. kam., 29 n. b.), Andreasas Obstas 15, Nickas Weileriss-Babbas 12 (8 atk. kam.), Ognjenas Jaramazas 11 (5 rez. perd.), Augustine‘as Rubitas 10 (8 atk. kam.), Nihadas Djedovičius 6.