Lietkabelis
IV kėlinys, 10 min.
84
:
67
Atsinaujins po sek
Jonava

J.Masvidalis kardinaliai keičia treniruočių programą: „Nuo šiol imtyniausiu ryte, dieną, vakare ir naktį, kol tapsiu Super Sajanu“ (3)

2022.04.20 22:40
Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

 UFC veteranas – 37-erių amerikietis Jorge Masvidalis (35-16) – po pralaimėjimų prieš Kamaru Usmaną ir Colby Covingtoną suprato, kad imtynės yra jo silpnoji pusė, todėl nuo šiol treniruotėse visą dėmesį skirs šiam sportui.

„Po pralaimėjimų aš visada būnu įsiutęs, kol nerandu atsakymo, ką turiu padaryti, bet nesėkmės nesikartotų. 5-6 dienas buvau savotiškoje izoliacijoje, savotiškoje „niekieno žemėje“. Tuomet supratau, kad problemos man kyla dėl to, jog nesu pakankamai geras imtynininkas. Jei tik narve sutinku bent vidutinio lygio imtynininką, tada turiu problemų. Net jei pavyksta atsistoti iš parterio, tai kainuoja labai daug jėgų, kurių vėliau man pritrūksta.

Paskutinius 10 metų geriausius imtynininkus šalyje ruošia Pensilvanijos valstybinis universitetas. Turiu ten keletą draugų, todėl dabar esu pasiruošęs ten nuvykti ir pagerinti savo imtynių įgūdžius. Imtyniausiu ryte, dieną, vakare ir naktį. Nenoriu nuskambėti arogantiškai, bet nemanau, kad turiu labai tobulinti bokso ar kikbokso įgūdžius. Tose srityse ir taip esu stiprus, užteks šiek tiek „pašlifuoti“ techniką prieš kovas ir tiek, o štai imtynėms dabar skirsiu praktiškai visą dėmesį.

Nežinau, kiek laiko truks tas imtynių įgūdžių tobulinimas. Gal 6 savaites, gal 6 mėnesius. Neišeisiu iš salės tol, kol nepajausiu, kad įvyko persilaužimas“, - sakė J.Masvidalis.

Amerikietis pažymėjo dabar net negalvojantis, kas taps kitu jo varžovu: „Taip toli į priekį nežiūriu. Dabar man svarbiausia patobulinti savo įgūdžius. Imtyniausiu, imtyniausiu ir dar kartą imtyniausiu. Pažiūrėsime, kas iš to gausis. Kai jau pasieksiu Super Sajano lygį, tada bus galima paieškoti aukos, kurią galėčiau nužudyti“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų