Pirmoji T.Fury ir D.Whyte'o akistata: spaudos konferencijoje netrūko čempiono pagyrų varžovui, kovotojai per akistatą turėjo raminti savo šeimos narius (1)

2022.04.20 17:20
Tysonas Fury ir Dillianas Whyte'as | „Stop“ kadras

Tysonas Fury ir Dillianas Whyte'as | „Stop“ kadras

  Jau artėjantį savaitgalį sausakimšame Londono „Wembley“ stadione įvyks 33-ejų metų brito Tysono Fury (31-0-1, 22 nokautai) ir jo tautiečio 34-erių metų Dilliano Whyte’o (28-2-0, 19 nokautų) kova dėl T.Fury priklausančio WBC sunkiasvorių čempiono titulo.

Trečiadienį Londone įvyko oficiali spaudos konferencija, kurioje pirmą kartą akis į akį susitiko abu kovotojai. Iki šiol D.Whyte‘as vengė akistatos su T.Fury ir nepasirodė nei kovo 1-ą vykusioje pirmoje spaudos konferencijoje, nei atvirose treniruotėse.

Konferencijos pradžioje kėdės neatsirado T.Fury treneriui „Sugarhill'ui“, tačiau boksininkas nieko nelaukdamas užleido savo kėdę treneriui, o T.Fury buvo duota nauja.

„Treniruotis pradėjau maždaug sausio mėnesį“, – pasakojo T.Fury. „Septynios savaitės su „Sugarhillu“, turėjome gerą pasiruošę ir iš manęs nesitikėkite jokių skundų. Esu tikras, kad ir Dillianas turėjo gerą treniruočių stovyklą, jis yra kovojantis vyrukas.

Praėjo ketveri metai ir dabar aš Anglijoje kovosiu prieš savo seną bičiulį D.Whyte‘ą dėl visos šlovės ir visų diržų. Aš negalvojau, greičiausiai ir jis negalvojo, kad tai darysime prie 94 tūkst. sirgalių auditorijos. Buvo Anthony Joshua, jį sustabdė vidutinio svorio kategorijos kovotojas. Kur jis dabar? Labai dėkoju visiems, kurie išleido sunkiai uždirbtus pinigus bilietams ir transliacijoms“.

D.Whyte‘as tik patvirtino, kad nesitikėjo tokios didžiulės auditorijos.

„Kovoti savo šalyje dėl pasaulio čempiono titulo, ypatingai „Wembley“ stadione, kuris nėra toli nuo mano namų, man tai reiškia viską. Kaip Tysonas sakė, mes nesitikėjome būti čia, ypatingai aš. Bet esu pasiruošęs. Iš manęs neišgirsite jokių nesąmonių, esu pasiruošęs rokenrolui.

Kodėl praleidau pirmą spaudos konferenciją? Niekur nesislėpiau ir nebijau jokio šūdo. Žinoma, dėl kovos buvome susitarę, bet tam tikriems žmonėms dar reikėjo kai ką išsiaiškinti.

Daug dirbau, kad galėčiau prisitaikyti kovoje ir priimčiau protingus sprendimus. Mes nežinome, ar aš esu pasiruošęs būti čempionu, kol juo nebūsiu. Nesu čia tas, kuris sėdi ir malą šūdą. Gyvenu šia diena ir nesakau, kad būsiu tas, ar anas. Mano gyvenimas buvo sunkus ir nors dabar lengviau, tačiau tai vis tiek yra kova“, – kalbėjo D.Whyte‘as.

„Jis yra geras kovotojas, didelis, stiprus, kietas. Turi gerą jėgą ir yra nokautavęs daugelį vyrukų“, – pagyrų pretendentui į titulą negailėjo T.Fury.

D.Whyte‘as praeityje padėjo T.Fury ruoštis kovoms ir dalyvavo su juo sparinguose, tačiau to čempionas nesureikšmina.

„Sparingai yra sparingai. Dillianas atėjo ir darė savo darbą, padėjo man ruoštis kovai. Nekalbame apie tai, ar aš nugalėjau jį sparinguose, ar jis mane. Mes buvome draugai, ėjome išgerti, kartu pietavome, kartu miegojome“, – su šypsena kalbėjo T.Fury.

„Mes nemiegojome kartu, brolau!“, – atšovė D.Whyte‘as. „Mes miegojome tame pačiame pastate, bet ne kartu!“.

T.Fury taip pat ragino žmones nenuvertinti D.Whyte‘o: „Mačiau prognozės ir juokiausi, jas sudarė žmonės, kurie nieko nežino apie boksą. Tai yra sunkiasvorių boksas, bet kas gali laimėti vienu smūgiu“.

Spaudos konferencijos pabaigoje T.Fury ir D.Whyte‘as bandė stoti į akistatą, tačiau į mažą konfliktą įsivėlė T.Fury tėvas Johnas Fury ir D.Whyte‘o brolis Deanas Whyte‘as. Neilgai trukus tiek T.Fury, tiek D.Whyte‘as paragino savo komandas atsitraukti ir nusiraminti, kad jiedu galėtų ramiai papozuoti fotografams. Tai padarius, T.Fury ir D.Whyte‘as mandagiai paspaudė vienas kitam ranką, pajuokavo ir išsiskirstė iki svėrimų procedūros.

„Jo tėvui reiktų atsipalaiduoti. Kodėl jo tėvas turėjo čia įsitraukti? Jis 600 metų senumo…Johnas Fury bandė kažką pradėti. Jis nori apvogti fanus. Johnas Fury yra tikras idiotas“, – apie konfliktą vėliau kalbėjo D.Whyte‘as.

T.Fury ir D.Whyte'o dvikova įvyks jau šį šeštadienį, o išėjimas į ringą numatomas maždaug vidurnaktį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų