Hulkas nestabdo: su buvusios žmonos dukterėčia susilaukė dukrelės (2)

2022.04.20 16:05
Camila Angelo ir Hulkas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Camila Angelo ir Hulkas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Garsus Brazilijos futbolininkas Hulkas savo asmeninio gyvenimo peripetijomis toliau stebina pasaulį.

Hulkas dar 2007 m. susituokė su Iran Angelo ir su ja susilaukė dviejų sūnų bei dukros. Visgi, 2019 m. liepa pora pasuko skirtingais keliais ir pranešė apie skyrybas.

Tame nebūtų nieko ypatingo, jei ne Hulko sprendimas pradėti susitikinėti su...I.Angelo dukterėčia Camila Angelo. Pora apie savo romaną pranešė 2019 m. spalį.

2020 m. kovą Hulkas susituokė su C.Angelo. Vestuvės taip greitai buvo iškeltos ne tik dėl aistringos meilės, bet ir dėl to, kad C.Angelo reikėjo vizos, norint ilgiau būti Kinijoje, kur tuo metu rungtyniavo jos mylimasis.

Vėliau Hulkas grįžo rungtyniauti ir gyventi į gimtąją Braziliją, kur su C.Angelo neseniai susilaukė dukrelės Zayos.

„Palaiminta dangiškojo Tėvo, į šį pasaulį atkeliavo mūsų mažoji Zaya. Apie tavo gimimą svajojome jau ilgą laiką. Dėkoju Dievui už tavo gimimą. Pažadu tave mylėti ir gerbti visą gyvenimą. Sveika atvykusi į šį pasaulį, mano princese“, - rašė Hulkas.

Sekmadienį Hulko atstovaujama „Atletico Mineiro“ komanda susitiko su „Coritiba“ futbolininkais, bet puolėjas gavo leidimą neatvykti į mačą, kad galėtų būti šalia žmonos per gimdymą.

35-erių Hulkas per 12 šio sezono rungtynių įmušė 13 įvarčių ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą. Pernai jis buvo sugrąžintas į Brazilijos rinktinės sudėtį, bet šiemet į ją dar nebuvo pakviestas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS