A.Joshua karjeros pabaigą prognozavęs T.Fury atsisakė kalbėti apie savo ryšius su D.Kinahanu

2022.04.20 15:51
Tysonas Fury | „Stop“ kadras

Tysonas Fury | „Stop“ kadras

 Jau artėjantį savaitgalį sausakimšame Londono „Wembley“ stadione įvyks 33-ejų metų brito Tysono Fury (31-0-1, 22 nokautai) ir jo tautiečio 34-erių metų Dilliano Whyte’o (28-2-0, 19 nokautų) kova dėl T.Fury priklausančio WBC sunkiasvorių čempiono titulo.

Jei T.Fury įveiks D.Whyte‘ą ir tęs karjerą, tuomet jis galės laukti, kaip baigsis revanšinė Oleksandro Usyko bei Anthony Joshua kova. T.Fury ateityje galėtų susitikti su šios kovos laimėtoju, kur paaiškėtų neginčijamas sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas. Teigiama, kad O.Usyko atstovai tokį variantą irgi svarsto bei vyks į Londoną iš arti stebėti T.Fury kovos.

Pats T.Fury rimtai galvoja apie karjeros pabaigą po kovos su D.Whyte‘u, o prieš A.Joshua ir O.Usyko kovą neabejoja ukrainiečio pergale.

„Joshua bus stipriai sumuštas revanšinėje kovoje. Tai bus jo karjeros pabaiga. Trys pralaimėjimai ir labanakt. Jei tave sunkiasvoriuose nugali vidutinio svorio kategorijos kovotojas, tada tau laikas trauktis. Joshua viso to galėjo išvengti. Tereikėjo leisti man kautis su Usyku. Jis dar iš to būtų pasipelnęs, tačiau jo godulys buvo per didelis. Joshua atstovai galvojo, kad aš imsiuosi desperatiškų veiksmų ir vykdysiu beprotiškas jų užgaidas. Man nusišvilpt ant to kultūristo. Kol jis buvo nenugalėtas ringe, galėjome kalbėtis apie kovą su juo. Kol jis turėjo čempiono diržus, tol galėjome su juo kalbėtis. Dabar jis neturi ką pasiūlyti“, - sakė T.Fury.

Britas taip pat sulaukė klausimų apie ieškomą nusikaltėlį Danielį Kinahaną, kuris anksčiau užėmė T.Fury patarėjo poziciją ir padėjo suorganizuoti ne vieną jo kovą.

„Tai ne mano reikalas ir tuo nesirūpinu. Turiu rūpintis savo šeima, o ne kitų žmonių reikalais. Turiu 6 vaikus ir žmoną, kuri man vis priekaištauja, kad retai būnu namie ir nepadedu rūpintis vaikais. Dėl to man nesvarbu, ką rašinėja žiniasklaida. Aš pats 2015-2016 m. kentėjau dėl žiniasklaidos pradėtos „raganų medžioklės“, - sakė T.Fury.

Tuomet čempionas buvo paklaustas apie bendrą nuotrauką su D.Kinahanu ir apie Bobo Arumo pareiškimus, kad nusikaltėliui buvo mokami komisiniai už pagalbą rengiant T.Fury kovas: „Arumas su savo pinigais gali daryti, ką nori. Jis gali prisipirkti guminių meškiukų. Aš nekontroliuoju Arumo pinigų. Nuotrauka? O ką ji? Nuotrauka reiškia, kad esu nusikaltėlis? Aš negaliu kontroliuoti, kokie asmenys patenka į pastatą. Gal ir dabar čia sėdi koks nors nusikaltėlis. Aš juk visų nepažįstu“.

Vėliau T.Fury agentas Frankas Warrenas pažymėjo, kad šiuo metu brito niekas nesieja su D.Kinahanu, kad prie kovos su D.Whyte‘u organizavimo jis neprisidėjo ir kad T.Fury nieko nežinojo apie „Top Rank“ išmokas šiam asmeniui.

Verta pažymėti, kad neseniai žlugo D.Kinahano įkurta „MTK Global“ bokso kompanija.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų