„Žalgiris“
IV kėlinys, 3 min.
56
:
72
Atsinaujins po sek
„Partizan“

T.Websteris atskleidė apie norą išmokti lietuvių kalbą

2022.04.20 12:16
Tai Websteris | „Žalgirio“ nuotr.

Tai Websteris | „Žalgirio“ nuotr.

Po šiokios tokios pertraukėlės į Kauno „Žalgirio“ aistruolių ekranus „Žalgiris TV“ grįžta kartu su nauju #60SecondsWithZalgiris rubrikos epizodu.

Šį kartą į klausimus per 60 sekundžių atsakinėjo sezono metu prie Lietuvos čempionų prisijungęs gynėjas Tai Websteris, kurį keletas klausimų privertė labai stipriai pagalvoti, o vienu atveju – net ir keisti pirmą pasirinkimą.

Su tokia situacija 26-erių krepšininkas susidūrė paklaustas, su kokia įžymybe norėtų pavakarieniauti. Iš pradžių žalgirietis, kiek pagalvojęs, pasirinko dainininkę Mariah Carey, tačiau netrukus savo variantą pakeitė.

Gero humoro jausmo nestokojantis Kauno „Žalgirio“ ekipos narys atsakinėdamas į klausimus taip pat prisipažino esąs tikras smaližius, kuris negali gyventi be saldainių.

Lietuvos krepšinio aistruoliams turėtų patikti ir kiti gynėjo atsakymai, pavyzdžiui, apie norą išmokti lietuvių kalbą.

Kaip jau tampa įprasta, panašiose rubrikose yra beveik neišvengiamas ir legendinio JAV krepšininko Michaelo Jordano vardo paminėjimas.

Pažiūrėję naujausią #60SecondsWithZalgiris epizodą sužinosite ir apie daugiau dalykų – paskutinį krepšininko matytą filmą ar mėgstamiausią vietą.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų