O.Usyko atstovai iš arti stebės T.Fury kovą, britas neatmeta galimybės ilgiau tęsti karjerą

2022.04.19 21:46
Tysonas Fury | Youtube.com nuotr.

Tysonas Fury | Youtube.com nuotr.

 Jau artėjantį savaitgalį sausakimšame Londono „Wembley“ stadione įvyks 33-ejų metų brito Tysono Fury (31-0-1, 22 nokautai) ir jo tautiečio 34-erių metų Dilliano Whyte’o (28-2-0, 19 nokautų) kova dėl T.Fury priklausančio WBC sunkiasvorių čempiono titulo.

T.Fury neseniai minėjo, kad kova su D.Whyte‘u jam bus paskutinė karjeroje, tačiau dabar taip drąsiai nebekalba ir sako, kad apie ateitį galvos tik po šio savaitgalio kovos.

„Tiesą pasakius, šiuo metu galvoju tik apie kovą su Dillianu Whyte‘u. Apie karjeros pabaigą dabar nemąstau. Apie tai pagalvosiu po kovos. Manęs laukia labai sunki užduotis, bandant nugalėti Dillianą. Daugybė žmonių jį nuvertina, bet aš tos klaidos nedarysiu. Sunkiai treniruojuosi, nes gerbiu varžovą. Gerbiu Dillianą tiek pat, kiek Wilderį ir kitus savo varžovų“, - sakė T.Fury.

Jei T.Fury įveiks D.Whyte‘ą ir tęs karjerą, tuomet jis galės laukti, kaip baigsis revanšinė Oleksandro Usyko bei Anthony Joshua kova. T.Fury ateityje galėtų susitikti su šios kovos laimėtoju, kur paaiškėtų neginčijamas sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas. T.Fury tėvas Johnas pažymėjo, kad jo sūnus tikrai neatsisakytų galimybės kautis dėl neginčijamo pasaulio čempiono statuso, jei tik tokia galimybė atsirastų.

Teigiama, kad O.Usyko atstovai tokį variantą irgi svarsto bei vyks į Londoną iš arti stebėti T.Fury kovos.

„Mes tikrai žiūrėsime šitą kovą. Mes su Egiu Klimu planuojame nuvykti į areną ir sėdėti šalia ringo. Oleksandras tuo metu bus treniruočių stovykloje, kur stebės transliaciją ir analizuos kovą“, - sakė vienas iš O.Usyko agentų Aleksandras Krassjukas.

Tiesa, pats O.Usykas pažymėjo, kad T.Fury ir D.Whyte'o kova jį menkai tedomina, kai jo gimtinėje vyksta karas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų