R.Chudžamovas: „Rusai iki šiol užstrigę 12-ame amžiuje, jie nežino, kad tualetas – tai ne tik skylė žemėje“ (40)

2022.04.19 15:38
Rustamas Chudžamovas | Instagram.com nuotr

Rustamas Chudžamovas | Instagram.com nuotr

 Buvęs Ukrainos futbolo rinktinės vartininkas – 39-erių Rustamas Chudžamovas – priminė istorinę kazokų ir rusų priešpriešą bei pažymėjo, kad Rusijos gyventojai iki šiol lieka užstrigę 12-ame amžiuje.

„Suprantu, kad ukrainiečiams dabar trūksta ginklų, nes labai daug žmonių nori ginti šalį. Trūksta automatų, šalmų, neperšaunamų liemenių. Visgi, žinau, kad mūsų armija taip pamokys okupantus, kad jiems maža nepasirodys. Istorija – mūsų pusėje. Mes esame kazokų palikuonys, tai įaugę į mūsų kraują. Rusų daužymas – mylimiausia veikla Ukrainos istorijoje.

Aš nesuprantu, kaip gali šalis, turinti tiek daug gamtinių išteklių, kad galėtų tapti lyderiaujančia pasaulio valstybe, gaminti tik ginklus? Jų vienintelis pasididžiavimas dabar yra mirtinų ginklų gamyba. Pažiūrėkite į kitas valstybes, kurios turi daug dujų ir naftos. Pažiūrėkite į Norvegiją, Katarą, Jungtinius Arabų Emyratus. Palyginkite, kaip gyvena šitos šalys ir kaip gyvena Rusija. Rusai pateisina savo prezidentą, pateisina kitus valdžios atstovus, kurie tik vagia iš jų, o jiems atrodo, kad viskas taip ir turi būti. Po velnių, tai kažkokia bukagalvių ir vergų šalis. Mes gyvename 21-ajame amžiuje, o rusai, panašu, neturi prieigos prie interneto ir dar nesupranta, kad tualetas – tai ne tik skylė žemėje. Jie iki šiol eina prie upių skalbti drabužių. Kaip tokie dalykai dar gali vykti 21-ajame amžiuje? Pas jus pilna naftos ir dujų, o jūs gyvenate kaip kokie 12-ojo amžiaus laukiniai. Mano šunys gyvena geriau, nei rusai už 200 km nuo Maskvos“, - stebėjosi R.Chudžamovas.

20 metų profesionaliai futbolą žaidęs R.Chudžamovas šiemet pradėjo dirbti Žitomyro „FC Polissya“ (Ukraina) vartininkų treneriu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (40)
Registruoti
Anoniminiai (40)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų