K.Lukošiūnas: apie P.Jankūno atsisveikinimą ir E.Ulanovo lyderystę

2022.04.18 14:03
Karolis Lukošiūnas | „Žalgirio“ nuotr.

Karolis Lukošiūnas | „Žalgirio“ nuotr.

Antrąj„Žalgiris“ykų dieną Kauno „Žalgirio“ kūrybinė komanda savo aistruoliams pristato naują #ŽalgirisOnAir tinklalaidės epizodą. Šį kartą jos vedėjo Ryčio Kazlausko svečiu tapo žalgirietis Karolis Lukošiūnas.

Geriausius savo metus su „Žalgirio“ marškinėliais žaidžiantis krepšininkas beveik valandą pasakojo apie visą šį sezoną ir savo žaidimą bei atsakinėjo į žiūrovų ir klausytojų klausimus.

Snaiperis šiame sezone sužaidė ne vieną puikų susitikimą, tačiau įsimintiniausiomis rungtynėmis vis tik įvardino paskutines Pauliaus Jankūno rungtynes Eurolygoje.

„Buvo ramybė ir ugnelė prieš rungtynes, norėjosi įteikti Jankiui pergalę. Nesakyčiau, kad matydamas Pauliaus tritaškius ir kitus metimus tose rungtynėse susigraudinau, bet buvo labai smagu, viskas lyg filme, lyg surežisuota. Vienos geriausių rungtynių, kuriose yra tekę dalyvauti“, – pasakojo tinklalaidės svečias.

Simboliška, bet P.Jankūnui baigus karjerą Kauno „Žalgiris“ turės ir naują kapitoną. Jeigu liks komandoje ir teks balsuoti dėl naujo kapitono, K.Lukošiūnas savo favoritu laiko Edgarą Ulanovą.

„Edgaras yra toks žmogus, su kuriuo tiek aikštelėje, tiek už jos ribų jautiesi saugiai. Iš jo eina lyderio energija, balsuočiau už jį. Jis tikras žalgirietis, jis tave pagiria, pabaria. Man labai patinka su juo žaisti“, – gražių žodžių komandos draugui negailėjo snaiperis.

#ŽalgirisOnAir tinklalaidės vaizdo įrašą rasite „Žalgirio“ „YouTube“ kanale, o audio įrašus „Podbean“, „Spotify“, „Iphone podcasts“, „Google podcasts“ ir „Mixcloud“ platformose. 

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų