E.Spence‘o treneris prognozuoja Y.Ugaso karjeros pabaigą: „Geriau kristi į nokautą, nei patirti tiek žalos kiek Ugasas“ (5)

2022.04.17 20:10
Yordenis Ugasas | „Twitter“ nuotr.

Yordenis Ugasas | „Twitter“ nuotr.

 Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku „AT&T“ stadione įvyko 32-ejų amerikiečio Errolo Spence‘o (28-0, 22 nokautas) ir 35-erių kubiečio Yordenio Ugaso (27-5, 12 nokautų) dvikova, kurioje ant kortos buvo pastatyti 3 iš 4 pagrindinių pasaulio čempiono diržų pusvidutinio svorio kategorijoje. E.Spence‘as šioje kovoje gynė WBC ir IBF diržus, o Y.Ugasas – WBA (Super) diržą. Dešimtame raunde Y.Ugasas nebegalėjo matyti dešiniąja akimi, kol galiausiai medikai rekomendavo ringo teisėjui Laurence‘ui Cole‘ui stabdyti dvikovą.

E.Spence‘o treneris Derrickas Jamesas po kovos pareiškė, kad Y.Ugasui būtų buvę naudingiau anksčiau kristi į nokautą. Jo teigimu, kubietis patyrė tiek žalos, kad gali būti priverstas baigti karjerą.

„Pagalvokite apie tai. Nokautas yra momentinis epizodas. Vienas smūgis ir baigta. Galbūt po nokauto gali patirti nedidelį smegenų sukrėtimą, bet Ugasas, nekritęs į nokautą, patyrė tiek žalos, kad gali būti priverstas baigti karjerą. Jis „sugėrė“ per daug stiprių smūgių. Ugasui tikriausiai lūžo šonkaulis, veido kaulai ir nosis. Tokiais atvejais nokautas yra geriausias dalykas, kuris gali nutikti kovotojui, o dabar Ugasas kiekviename raunde patyrė labai daug žalos. Po šitos kovos jis nebebus toks pats kovotojas, koks buvo iki tol“, - „FightHype“ aiškino D.Jamesas.

Y.Ugasas po kovos negalėjo pasirodyti spaudos konferencijoje, nes buvo nugabentas į ligoninę. Nerimauta dėl to, kad kubietis galėjo patirti rimtą akies traumą. Y.Ugasas per šią kovą praleido 216 smūgių, o pats atsakė tik 96 tiksliais smūgiais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų