E.Hearnas aiškina, kad E.Stanionis negali vadintis pasaulio čempionu: „Pusė žmonių šiame kambaryje nežino Stanionio, Londone į jo kovą parduotume tik 5 tūkst. bilietų“ (66)

2022.04.17 17:33
Eimantas Stanionis ir Eddie Hearnas | Scanpix nuotr.

Eimantas Stanionis ir Eddie Hearnas | Scanpix nuotr.

 Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku įspūdingame, tačiau gana tyliame „AT&T“ stadione 27-erių metų lietuvis Eimantas Stanionis (14-0, 9 nokautai) iškovojo istorinę pergalę – E.Stanionis skirtingu teisėjų sprendimu 113-114, 117-110 ir 116-111 nugalėjo WBA reguliariojo pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą turėjusį 28-erių metų Radžabą Butajevą (14-1, 11 nokautų) ir tapo pirmuoju lietuviu istorijoje, tapusiu profesionalaus bokso pasaulio čempionu.

Tiesa, WBA organizacijoje yra toks chaosas, kad šiuo metu pusvidutiniame svoryje yra du pasaulio čempionai, o E.Stanionio turimas „reguliarusis“ diržas nėra vertinamas taip gerai, kaip WBA (Super) diržas, kurį neseniai iškovojo amerikietis Errolas Spence‘as.

Vienas žymiausių bokso agentų Eddie Hearnas pažymėjo, kad dėl šios priežasties E.Stanionio net negalima vadinti pasaulio čempionu. Agentas aiškino, kad lietuvis yra geras boksininkas, tačiau jo neva niekas nežino.

„Stanionis? Čia ta pati situacija kaip su Avanesijanu. Tai labai geri kovotojai, kurių niekas nežino. Žmonėms atrodo, kad aš kalbu įžūliai, bet taip nėra. Aš kaip tik pripažįstu, kad jie yra geri kovotojai. Visgi, jei palygintume Stanionį, Avanesijaną ir Mikey Garcia, tai jie visi būtų panašaus lygio boksininkai, tačiau Garcios kovos surinktų trigubai daugiau pajamų nei Stanionio ar Avanesijano. Mes galvojame apie visus šiuos varžovus, bet visada reikia įvertinti rizikos ir pelno santykį.

Reguliarusis diržas? Velniop jį. Laimėjęs tą diržą negali vadintis pasaulio čempionu. Kam dabar kautis su Stanioniu? Visų pirma, tai labai rizikinga kova. Visų antra, nugalėjęs jį, net negalėtum vadintis pasaulio čempionu. Jau geriau tada iš karto kautis su Spence‘u ar Crawfordu. Stanionio niekas nėra girdėjęs, išskyrus tave (kreipiasi į žurnalistą – aut. past.). Galiu lažintis, kad pusė šiame kambaryje esančių žmonių nežino Stanionio. Galiu atvežti Stanionį į Londono „O2“ areną ir mes parduosime tik 5 tūkst. bilietų, o kova bus labai sunki. Taip pat galiu atvežti Adrieną Bronerį, parduoti 20 tūkst. bilietų ir Conoras Bennas už tai susižertų porą milijonų svarų“, - rėžė E.Hearnas.

E.Hearnas apie E.Stanionį (nuo 10 min.):

Pats C.Bennas (21-0, 14 nokautų), kuris yra netoli reitingo viršūnės, šeštadienį jau antrajame raunde techniniu nokautu nugalėjo Chrisą van Heerdeną ir laimėjo WBA kontinentinį čempiono diržą..

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (66)
Registruoti
Anoniminiai (66)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų