E.Stanionis pagarbiai atsiliepė apie varžovą, R.Butajevas ėmė skųstis dėl teisėjo darbo ir lietuvio kovos stiliaus (35)

2022.04.17 08:53
Eimantas Stanionis | Scanpix nuotr.

Eimantas Stanionis | Scanpix nuotr.

 Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku įspūdingame, tačiau gana tyliame „AT&T“ stadione 27-erių metų lietuvis Eimantas Stanionis (14-0, 9 nokautai) iškovojo istorinę pergalę – E.Stanionis skirtingu teisėjų sprendimu 113-114 117-110 ir 116-111 nugalėjo WBA reguliariojo pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą turėjusį 28-erių metų Radžabą Butajevą (14-1, 11 nokautų) ir tapo pirmuoju lietuviu istorijoje, tapusiu profesionalaus bokso pasaulio čempionu.

„Vis dar negaliu tuo patikėti. Kai išgirdau žodžius „ir naujasis...“, tai buvo svajonės išsipildymas. Vaikystėje įsivaizduodavau tą momentą ir jausmą, kaip tampu čempionu. Tai yra sunkaus darbo, užsispyrimo ir tikėjimo savo komanda vaisius. Noriu padėkoti savo komandai už viską. Tiek, kiek aš padariau ringe, jie padarė už ringo ribų. Dabar aš labai laimingas. Noriu, kad visi patikėtų, jog svajonės pildosi. Jei tik tiki tuo ir atiduodi visas jėgas, tada svajonės tampa realybe“, - sakė E.Stanionis.

Po kovos daug kam užkliuvo labai išsiskyręs vieno iš teisėjų įvertinimas, bet lietuvis arbitro kaltinti nepuolė.

„Man reikia peržiūrėti kovos įrašą, kad galėčiau pakomentuoti įvertinimus. Dabar esu užvaldytas emocijų, todėl negalėčiau to objektyviai pakomentuoti. Kova buvo sunki. Žinau, kad gerai koviausi, bet savo darbą sėkmingai darė ir varžovas. Jis yra stiprus kovotojas. Manau, kad sukūrėme gerą reginį žiūrovams ir tai yra svarbiausia“, - pridėjo naujasis čempionas.

Tuo tarpu diržą praradęs R.Butajevas po kovos daug laiko praleido skųsdamasis.

„Kova pakrypo tokia linkme, nes teisėjas Stanioniui visą laiką leido kovoti nuleista galva. Ką aš galiu padaryti, jei varžovas eina į mane nuleista galva? Nesupratau, kodėl teisėjas atėmė tašką iš manęs. Tašką reikėjo atimti iš jo, nes jis visą laiką „nardė“ ringe“, - nervinosi R.Butajevas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (35)
Registruoti
Anoniminiai (35)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų