E.Spence'as „uždarė“ Y.Ugaso dešinę akį ir iškovojo 3 iš 4 pagrindinių pasaulio čempiono diržų VIDEO (10)

2022.04.17 08:32
Errole'as Spence'as | Scanpix nuotr.

Errole'as Spence'as | Scanpix nuotr.

 Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku „AT&T“ stadione įvyko 32-ejų amerikiečio Errolo Spence‘o (28-0, 22 nokautas) ir 35-erių kubiečio Yordenio Ugaso (27-5, 12 nokautų) dvikova, kurioje ant kortos buvo pastatyti 3 iš 4 pagrindinių pasaulio čempiono diržų pusvidutinio svorio kategorijoje. E.Spence‘as šioje kovoje gyne WBC ir IBF diržus, o Y.Ugasas – WBA (Super) diržą.

Dešimtame raunde Y.Ugasas nebegalėjo matyti dešiniąja akimi, kol galiausiai medikai rekomendavo ringo teisėjui Laurence‘ui Cole‘ui stabdyti dvikovą.

Šeštame raunde Y.Ugasas atliko galingą dešinės rankos smūgį, po kurio siekė kairės rankos smūgis, o E.Spence‘as buvo nublokštas į ringo virves ir tai galėjo būti skaičiuojama kaip nokdaunu. Visgi tai atgaivino E.Spence‘ą, kuris pradėjo agresyviau kovoti ir perėmė kovos kontrolę.

E.Spence‘as lėtai ir sistemingai smūgiavo į Y.Ugasą, kurio dešinioji akis ištino tiek, kad jis nebegalėjo ja matyti.

Po pergalės E.Spence‘ui trūksta tik WBO čempiono titulo, kuris priklauso Terence‘ui Crawfordui.

„Visi žino, ko aš noriu toliau – aš noriu T.Crawfordo“, – sakė E.Spence‘as. „Terence‘ai, aš ateitu to močkrušio diržo“.

Y.Ugasas po kovos sakė, kad jis norėjo tęsti pasirodymą, tačiau visiškai nieko negalėjo matyti savo akimi.

Daugelį metų T.Crawfordas ir E.Spence‘as kalbėjo apie tarpusavio kovą, tačiau taip niekada ji ir neįvyko. Praėjusių metų lapkritį T.Crawfordas nugalėjo Shawną Porterį ir tai buvo paskutinė jo kova pagal ilgalaikį susitarimą su „Top Rank“, kuri retai bendradarbiauja su PBC.

Dabar, kai T.Crawfordas yra laisvasis agentas, didžiausia kliūtis yra pašalinta ir atrodo, kad jų dvikova tikrai gali įvykti.

„Sveikinu, puiku kova, dabar gali įvykti tikroji dvikova“, – „Twitter“ socialiniame tinkle rašė T.Crawfordas. „Daugiau jokių kalbų, padarykime tai“.

Tiesa, tame pačiame bokso vakare lietuvis Eimantas Stanionis teisėjų sprendimu nugalėjo Radžabą Butajevą ir iškovojo WBA reguliarųjį pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą, o WBA jau anksčiau norėjo suvienyti diržus ir palikti vieną čempioną.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų