Gali dėkoti E.Stanioniui: Y.Ugasui kova su E.Spence‘u atneš milijonus JAV dolerių

2022.04.16 12:53
Errolas Spence'as ir Yordenis Ugasas | „Stop“ kadras

Errolas Spence'as ir Yordenis Ugasas | „Stop“ kadras

 27-erių lietuvis Eimantas Stanionis (13-0, 9 nokautai) balandžio 16 d. (ankstyvą balandžio 17 d. rytą Lietuvos laiku) stos į svarbiausią karjeros kovą. Lietuvio lauks WBA reguliarųjį pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą turintis 28-erių Radžabas Butajevas (14-0, 11 nokautų). Kova vyks įspūdingame „AT&T“ stadione.

Tą patį vakarą pagrindinėje kovoje tarp 32-ejų amerikiečio Errolo Spence‘o (27-0, 21 nokautas) ir 35-erių kubiečio Yordenio Ugaso (27-4, 12 nokautų) ant kortos bus pastatyti 3 iš 4 pagrindinių pasaulio čempiono diržų pusvidutinio svorio kategorijoje. E.Spence‘as šioje kovoje gins WBC ir IBF diržus, o Y.Ugasas – WBA (Super) diržą.

Y.Ugaso ir E.Spence‘o gali vykti tik todėl, kad E.Stanionis atsisakė pirmumo teisės į kovą su kubiečiu ir leido jam susitikti su amerikiečiu. Lietuvio sprendimas Y.Ugasui ne tik leido kautis dėl dar dviejų papildomų diržų, bet ir buvo naudingas finansiškai.

„Total Sportal“ praneša, kad Y.Ugasui už kovą su E.Spence‘u yra garantuotas 1 mln. JAV dolerių. Dar labiau kubiečio uždarbis išaugs, kai bus suskaičiuotos pajamos iš „pay-per-view“ pardavimų. Kovos transliacija bus labai brangi – amerikiečiams ji kainuos beveik 75 JAV dolerius.

Prognozuojama, kad galutinis Y.Ugaso uždarbis už kovą su E.Spence‘u, įskaičiavus ir pajamas iš „pay-per-view“ pardavimų, sieks 2,5 mln. JAV dolerių. Amerikietis uždirbs dar daugiau. Jo garantuotas uždarbis siekia 1,5 mln. JAV dolerių, o pridėjus „pay-per-view“ pajamas E.Spence‘as turėtų gauti apie 5 mln. JAV dolerių.

E.Stanionio ir R.Butajevo kova kiek netikėtai nebuvo įtraukta į „pay-per-view“ programą ir vyks dar prieš jai prasidedant. Nėra pranešama, kiek lietuvis uždirbs už šią kovą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų