„Riteriai“ naujuoju komandos kapitonu paskyrė F.Brisolą

2022.04.16 08:28
Felipe Brisola | fkriteriai.lt nuotr.

Felipe Brisola | fkriteriai.lt nuotr.

Prieš mėnesį „Riterių“ stovyklą papildęs brazilas Felipe Brisola išrinktas naujuoju komandos kapitonu. Toks sprendimas priimtas stebint saugo pavyzdinį profesionalumą treniruotėse, rungtynėse bei ne futbolo aikštėje. Felipės asistentais paskirti Tomas Dombrauskis, Mindaugas Grigaravičius bei Plamenas Dimovas.

„Sprendimas priimtas po ilgų diskusijų tiek su treneriais, tiek su klubo prezidentu. Nors Felipė mūsų klube dar labai trumpą laiką, tačiau jaunajai kartai jis yra geriausias įmanomas pavyzdys. Jo ankstesnė karjera bei profesionalumas yra tai, ko mums reiktų pasimokyti“, – sprendimą komentavo klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

Pats F. Brisola į Lietuvą iš Brazilijos atvyko likus porai dienų iki rungtynių su „Žalgiriu“. Nepaisant milžiniško laiko skirtumo ir minimalios adaptacijos, jis debiutinėse rungtynėse buvo per plauką nuo rezultatyvaus perdavimo Dmytro Bilonogui.

Dar po poros savaičių F. Brisola pelnė pirmąjį įvartį „Optibet A lygoje“, kai užtikrintu smūgiu nuginklavo „Jonavos“ vartininką Martyną Matuzą. Pačiam F. Brisolai itin nepasisekė dvikovoje su „Šiauliais“, kai po kampinio jis galva nukreipė kamuolį į savuosius vartus.

Treniruočių metu brazilo profesionalumą išskiria ir komandos draugai.

„Garbė būti tokio klubo kapitonu. Puikiai suprantu, kad tai papildoma atsakomybė ne tik aikštėje, bet ir šalia jos. Stengsiuosi būti pavyzdžiu jauniems žaidėjams ir komandai, o save atiduosiu daugiau nei šimtu procentų tam, kad pasiektumėm savo tikslus. Tikiuosi, kad sezono pabaigoje galėsime didžiuotis tuo, ką nuveikėme“, – sakė F. Brisola.

Su kapitono raiščiu legionierius iš Brazilijos pirmą kartą pasirodys šeštadienį aštuntojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse Kaune prieš „Hegelmann“. F. Brisola yra pirmasis „Riterių“ kapitonas ne lietuvis.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų