V.Dambrauskas: „Aš žinau tik vieną kelią tobulėti – tai yra treniruotės“

2022.04.15 17:22
Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

Šįvakar Splito „Hajduk“ namuose susitiks su HNK „Gorica“ klubu, kuriame žaidžia lietuvis Paulius Golubickas.

Valdo Dambrausko treniruojama komanda ruošiasi sunkiam periodui, kurio pradžia ir bus rungtynės su „Gorica“.

„Mūsų laukia svarbi savaitė, per kurią turėsime mažai laiko treniruotis, nes per aštuonias dienas sužaisime trejas rungtynes. Stengsimės pasiruošti toms trims rungtynėms tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Dabar svarbiausia pasiruošti ir nugalėti „Goricą“, – sakė V.Dambrauskas.

„Kiekvienos rungtynės rašo savo istoriją, nepaisant to, ar ant varžovų suolo sėdi naujas treneris, ar senasis. Mes juos gerbiame, nes tai komanda, kuri gerą dieną gali įveikti bet ką, o visos komandos, kurios atvyksta į „Poljud“, gauna sparnus, nes turi galimybę save parodyti“, – toliau kalbėjo lietuvis.

„Visgi, šįvakar turime iškovoti tris taškus, o tada susitelkti į „Dinamo“ ir kitus varžovus. Atmosfera komandoje puiki, geresnė nei bet kada anksčiau. Iki sezono galo ir taurės finalo turime dar septynerias rungtynes“, – dėstė treneris.

„Esame profesionalai ir turime savo svajonių bei norų, todėl apie atostogas neužbaigus sezono net negalvosime. Svarbiausia, kaip dirbi treniruotėse. Jei darysi viską, ką gali, taip bus ir rungtynėse ir taip tapsi nugalėtoju.

Analitika rodo, kad prieš „Šibenik“ turėjome įmušti penkis įvarčius, tačiau situacija aikštėje buvo kitokia. Svarbiausia, kad iškovojome tris taškus. Jei ir toliau kursime tiek progų, galų gale laimėsime. Klausiate, kaip tobulėti, aš žinau tik vieną kelią, tai yra treniruotės“, – užbaigė V.Dambrauskas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų