M.Žaliūką prisiminęs A.Novikovas: „Tai buvo labai geros širdies žmogus“ VIDEO

2022.04.15 14:17
Marius Žaliūkas | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Marius Žaliūkas | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Lietuvos futbolo rinktinės lyderis Arvydas Novikovas laidoje „Hat-trick“ su Indre prisiminė į amžiną atilsį iškeliavusį legendinį futbolininką Marių Žaliūką, su kuriuo rungtyniavo kartu Edinburgo „Hearts“ klube.

„Dar tokio žmogaus nesu matęs, tai buvo tikrai labai geros širdies žmogus. Jis buvo labai linksmas žmogus už aikštės ribų, o aikštėje – lyderis, dabar jis yra legenda „Hearts“ klube.

Jis labai man padėjo. Kai pradėjau treniruotis, žaisti pirmoje komandoje, tuomet artimiau susipažinau su Mariumi. Jis buvo man tarsi vyresnysis brolis, daug dienų praleisdavau pas jį, likdavau nakvoti, kartu važiuodavome į treniruotes“,- prisiminimais pasidalijo A.Novikovas.

Priminsime, jog M.Žaliūkas šį pasaulį paliko, kai jam buvo vos 36-eri metai. Pastarasis nuo 2006 iki 2016 metų gynė Lietuvos futbolo rinktinės garbę.

A.Novikovo prisiminimus apie M.Žaliūką, jo suteiktą pagalbą ir skaudą netektį galima laidoje klausyti nuo 21:00 iki 23:02.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų