K.Maksvytis: „Antro pasiūlymo gali ir nebūti treniruoti „Žalgirį“ bei rinktinę“ (9)

2022.04.14 14:52
Kazys Maksvytis | BNS nuotr.

Kazys Maksvytis | BNS nuotr.

Kazys Maksvytis šiandien pirmą kartą bendravo su žurnalistais kaip Kauno „Žalgirio“ treneris.

Specialistas prie „Žalgirio“ vairo debiutuos jau šiandien, kai komanda žais LKL rungtynėse.

Jis džiaugiasi, kad šias pareigas perėmė dar šiame sezone.

„Palengvins kažkiek viską. Aš pats susipažinsiu, jie geriau mane pažins. Galėsiu tuos žaidėjus gyvai pačiupinėti, kadangi reikia apsispręsti dėl jų ateities. Manau, kad treneris turi nevengti savo kelyje iššūkių, nes jeigu trypčiosi vietoje, nustosi tobulėti. Esame gera organizacija ir stabilus klubas, todėl susitvarkysime šiame sezone, o ateityje – bus dar geriau“, - sakė treneris.

K.Maksvytis įvardijo, kad „Žalgiris“ turi problemų su žaidimo organizavimu.

„Šalia Lekavičiaus nebuvo stabilių žmonių, kurie dalintųsi naštą. Bandysime rasti laiko Websteriui ir Strelniekui. Jis yra elitinis „du prieš du“ žaidėjas, todėl bus įdomu žiūrėti, kaip įvyks jo transformacija. Laukiame ir Kalniečio. Dar po Eurolygos mums reikia pridėti atletiškumo“, - sakė jis.

Treneris papasakojo, kaip jo štabe atsidūrė Gintaras Krapikas.

„Gintaras buvo vienas iš pasiūlytų kandidatų, todėl priėmiau sprendimą pasirinkti jį. Krapikas yra keli dalykai viename: buvęs žalgirietis, kuris žino sistemą, taip pat visada rodo lojalumą klubui, kas labai svarbu pačiam „Žalgiriui“. Yra net 3–4 dalykai viename. Gintaras yra geras žmogus ir geras specialistas.

Jo laukia didelis vaidmuo. Komunikuoti su žaidėjais, svarbų vaidmenį jis atliks vasarą, kai dirbsiu su rinktine. Iki galo nesame išgryninę jo vaidmens“, - sakė jis.

K.Maksvytis taip pat yra Lietuvos rinktinės treneris.

„Buvo „Žalgirio“ pasiūlymas prieš kelis metus, bet nepavyko suderinti. Antro pasiūlymo gali ir nebūti treniruoti „Žalgirį“ bei rinktinę. Kai antras pasiūlymas atėjo, nebuvo tiek daug galvojimo. Treneris turi eiti į priekį ir nugalėti sunkumus. Einu į visą šitą dalyką, bus nelengva, bet esu pasiruošęs“, - kalbėjo specialistas.

K.Maksvytis įžvelgia potencialą Mareko Blaževičiaus žaidime: „Bus įdomu pačiupinėti jį gyvai. Negalima jo labai nuvertinti. Dar jaunas žaidėjas, todėl yra komandos planuose kitam sezonui“.

Treneris nežada iš karto didelių permainų „Žalgirio“ žaidime.

„Dabar dar sunku kažką pakeisti, nes turėjome dvi treniruotes. Dar šįryt kaip studentas prieš egzaminą išmokau derinius. Kol kas dar emocinis bus faktorius, o taktinis – atkrintamosiose“, - kalbėjo jis. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų