T.Fury raginamas nutraukti ryšius su nusikaltėliu: JAV už pagalbą sulaikant D.Kinahaną siūlo 5 mln. dolerių

2022.04.13 18:22
Tysonas Fury | „Stop“ kadras

Tysonas Fury | „Stop“ kadras

 Dar 2020 m. buvo pasklidusi informacija, kad Tysonas Fury ir Anthony Joshua susitarė dėl dviejų grandiozinių kovų. Tuomet T.Fury už tai dėkojo Danieliui Kinahanui.

„Didžiausia pagarba Danui. Jis padėjo pasiekti susitarimą. Tai dviejų kovų susitarimas. Fury prieš Joshua – kitąmet. Vienintelė problema iki tol – turiu sunaikinti Wilderį. Tada eisiu kautis su Joshua, bet iki tol reikia įveikti paskutinę kliūtį. Aš tą ir padarysiu. Wilderis bus „išjungtas“, o tada eisiu prie rimtesnių darbų. Dar kartą labai dėkoju Danui. Viso geriausio, telaimina Jus Dievas. Greitai pasimatysime“, - tada sakė T.Fury.

Problema ta, kad D.Kinahanas yra nusikalstamo pasaulio šulas. Jis iki šiol nėra nuteistas, nors teisme buvo pavadintas Airijos nusikalstamo pasaulio vadeiva. D.Kinahano tėvas Christy įkūrė Kinahanų kartelį, kuris yra didžiausias nelegalių narkotikų tiekėjas Airijoje.

Antradienį JAV vyriausybė pranešė, kad siūlo 5 mln. JAV dolerių atlygį už informaciją, kuri padėtų sulaikyti D.Kinahaną. Tuo tarpu „The Guardian“ pažymi, kad tiek T.Fury, tiek kiti kovinio sporto pasaulio atstovai buvo perspėti, jog nutrauktų ryšius su D.Kinahanu.

Airijos policijos komisaras Drew Harrisas pažymėjo, kad kiekvienas bokse su D.Kinahanu bendradarbiaujantis asmuo turėtų suprasti, jog tai yra rimtas nusikaltėlis.

„Jei jūs bendradarbiausite su asmenimis, kuriems taikomos sankcijos, tuomet patys tapsite nusikalstamo pasaulio tinklo dalimi. Taip pat norėčiau kreiptis į transliuotojus, kurie iki šiol rodo „MTK Global“ bokso agentūros rengiamas kovas. Pagalvokite, ar jūs, vykdydami savo teisėtą veiklą, norite būti asocijuojami su nusikalstamo pasaulio atstovais“, - sakė D.Harrisas.

Dar 2020 m. birželį buvo pranešta, kad D.Kinahanas pasitraukė iš T.Fury patarėjo pozicijos. Šiuo metu nežinoma, ar jį dar kas nors sieja su boksininku.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų