Pratęstame mače „Džiugas“ ir „Žalgiris“ keitėsi įvarčiais (6)

2022.04.13 15:06
Fabienas Ourega | Elvio Žaldario nuotr.

Fabienas Ourega | Elvio Žaldario nuotr.

„Optibet A lygos“ 7-ajame ture susitiko Vilniaus „Žalgirio“ ir Telšių „Džiugo“ komandos. Dvikova, kurioje pirmavo Lietuvos čempionai, buvo nutraukta dėl kilusio konflikto tarp susirinkusių aistruolių, tačiau trečiadienį pratęsta. Ji galutinai pasibaigė rezultatu 5:3 Vilniaus komandos naudai.

Rungtynių pradžioje „džiugiečiai“ turėjo kelias progas pasižymėti, bet jų neišnaudojo. Tuo tarpu savo galimybės sulaukę svečiai 7 minutę išsiveržė į priekį. Po perdavimo iš dešiniojo krašto šeimininkų vartininkas Vincentas Šarkauskas neužtikrintai sužaidė, o Fabienas Ourega pasiuntė kamuolį į vartus.

„Džiugui“ vos po dešimties minučių pavyko atsitiesti. Po pakelto kampinio kilo sumaištis svečių baudos aikštelėje, o jos metu Saulius Mikoliūnas išmušė kamuolį į Aivarą Emsį, nuo kurio jis atšoko į vartus.

Kėliniui einant į pabaigą „Žalgiris“ susigrąžino pranašumą. Po perdavimo iš kairiojo krašto taikliu smūgiu iš arti pasižymėjo S. Mikoliūnas.

Po pertraukos Lietuvos čempionai sėkmingai išnaudojo „Džiugo“ klaidas gynyboje. 48 minutę po Francio Kyeremeh perdavimo kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Mathiasas Oyewusi, o po mažiau nei dvidešimties minučių kontratakoje pasižymėjo Mantas Kuklys.

Visgi rungtynės baigėsi anksčiau laiko. 79 minutę teisėjas Mindaugas Jackus priėmė sprendimą nutraukti susitikimą įsiplieskus konfliktui tarp „Džiugo“ ir „Žalgirio“ aistruolių.

Trečiadienį pratęstame mače netrūko įvarčių. 83 minutę pirmą savo įvartį Lietuvos čempionate pelnė Jorge Eduardo, o po 7 minučių V. Šarkauskas dar kartą traukė kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo, kai iš arti galva taikliai smūgiavo Marko Miličkovičius.

Galutinį tašką trečią pridėto laiko minutę padėjo Tomislavo Dukos klaida pasinaudojęs I. Brazas.

A lyga

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų