Ilgam ateitį su „Žalgiriu“ susiejęs L.Lekavičius: „Laukti vasaros nesinorėjo“ (2)

2022.04.13 11:41
Lukas Lekavičius | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Lukas Lekavičius | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ pagrindinėje komandoje su pertraukomis jau šeštą sezoną rungtyniaujantis Lukas Lekavičius prieš kelias dienas priėmė sprendimą dar bent trejus metus ginti žaliai baltų garbę.

28 metų gynėjas, kalbėdamas su „Žalgiris Insider“ apie pratęstą sutartį, džiaugėsi ilgalaikiu kontraktu su „Žalgiriu“ ir komentavo tokio pasirinkimo motyvus.

„Jaučiuosi gerai. Derybos tikrai truko trumpai, pakalbėjome su agentais, nusprendėme gan greitai. Žaisti „Žalgiryje“ – kiekvieno lietuvio svajonė. Dar plius tiek ilgai. Aš jau net pats nežinau kelintus metus čia žaidžiu, gal jau septintus. Čia yra idealios sąlygos, viskas puiku. Atmosfera – tikrai neeilinė“, – aiškino krepšininkas.

Šį sezoną L.Lekavičius Eurolygoje buvo vienintelis žalgirietis, rinkęs dviženklį taškų vidurkį komandoje (10,2 tšk.). Be to, iš Šilalės kilęs žalgirietis atlikdavo po 4,2 rezultatyvaus perdavimo bei buvo vienas svarbiausių „Žalgirio“ žaidėjų.

Net ir po asmeniškai sėkmingo sezono Eurolygoje L.Lekavičius nesirinko laukti vasaros ir geresnių pasiūlymų ant stalo.

„Aišku, buvo galimybė pabandyti palaukti vasaros. Bet toks klausimas yra daugiau agentui. Kiek su juo kalbėjau, jis teigė, kad „Žalgirio“ pasiūlymas yra tikrai geras. Galima laukti vasaros, bet tada atsirastų rizikos. Gal ir atsirastų geresnis pasiūlymas, bet man čia viskas tiko. Rizikuoti laukti vasaros nesinorėjo, todėl greitai ir viską nusprendėme“, – teigė gynėjas.

Tuo pat metu kaip ir L.Lekavičius likti „Žalgiryje“ dar bent dviem sezonams įsipareigojo ir Edgaras Ulanovas. „Žalgiris Insider“ kalbintas L.Lekavičius džiaugėsi, kad ir kitą sezoną rūbinėje išliks puikai sulipęs lietuviškas ekipos branduolys.

„Pasirašant sutartį nešnekėjau su Ulia, galbūt tiesiog gavosi toks sutapimas. Girdėjau, kad jis irgi derėjosi su „Žalgiriu“. Labai smagu, kad komandoje liks ir jis. Smagu, kad išlieka branduolys, reikia tikėtis, kad dar metams liks ir Artūras. Būtų labai smagu išlaikyti lietuvišką komandos branduolį. Tikėkimės, kad ir Kalnas pasveiks bei viskas bus taip, kaip buvo prie Jankio. Tą puikią atmosferą kitame sezone tikimės išlaikyti ir be Jankio“, – tvirtino Lukas.

Visą interviu su L.Lekavičiumi gali pamatyti visi „Žalgiris Insider“ prenumeratoriai. Pokalbio metu gynėjas pasidalijo mintimis apie naująjį „Žalgirio“ trenerį Kazį Maksvytį, sumažėjusią gynėjų rotaciją bei stipriai išaugusią L.Lekavičiaus svarbą komandos žaidimui. 

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų