D.Bilonogas: „Svarbiausia, kad mes žinome, ko norime, o treneriai žino, ko reikia“

2022.04.12 19:24
Dmytro Bilonogas | fkriteriai.lt nuotr.

Dmytro Bilonogas | fkriteriai.lt nuotr.

 Rungtynės su „Banga“ nesiklostė taip, kaip „Riteriai“ norėtų, tad 82 minutę vyriausiasis treneris Glennas Stahlis nusprendė varžovams sumaišyti kortas. Į aikštę buvo mesti Valdemaras Borovskis ir Dmitrijus Bilonogas, iš vidurio gynėjo pozicijos į kraštą pastumtas Aleksandras Levšinas. Akivaizdu, kad su šiais pokyčiais buvo pataikyta.

Vos po kelių minučių A. Levšinas iš kairiojo krašto artimojo virpsto link atliko puikų perdavimą Tomašui Vestenckiui, tačiau šis į vartus nepataikė. Dar po trijų minučių A. Levšinas numetė kamuolį D. Bilonogui tolimojo virpsto link ir šis, itin užtikrintu smūgiu, pelnė pirmąjį savo įvartį „Optibet A lygoje“. Tuo pačiu – pergalingą įvartį prieš „Bangą“.

„Eidamas į aikštę turėjau vieną tikslą – įmušti įvartį ir padėti komandai laimėti rungtynes. Esu laimingas, kad šie planai buvo įvykdyti per tokį trumpą laiką.

Mes treniruočių metu atidirbinėjame kombinacijas. Taip gavosi, kad Sania (A. Levšinas) atliko puikų perdavimą, o aš netrukus įmušiau įvartį. Tiesiog buvau toje aikštės vietoje, kurioje turėjau būti. Mačiau, kad du varžovai stovi ant vartų linijos, tad smūgiavau į tolimąjį vartų kampą ir man pavyko“, – situaciją prisiminė D. Bilonogas.

Ukrainietis šiame sezone yra sužaidęs 100 minučių, per kurias be įmušto įvarčio savo sąskaitoje turi ir rezultatyvų perdavimą. Nedaug trūko, kad įmuštų įvarčių būtų dar daugiau, tačiau dvikovoje prieš Vilniaus „Žalgirį“ po jo smūgio galva kamuolys pataikė į virpstą.

„Neabejoju, kad tiek mano asmeninė, tiek komandos statistika bus dar geresnė. Kalbant apie mane, tai dirbu daugiau, darau viską, kas nuo manęs priklauso, o treneriai sprendžia, kiek laiko man patikėti aikštėje.

Kiekvieną savaitę mūsų komandinės treniruotės tampa vis kokybiškesnės. Natūralu, kad tokiais atvejais auga pasitikėjimas savimi ir tikėjimas tuo, ką apskritai darai. Lygoje mes kovosime dėl aukščiausių pozicijų“, – užtikrintai sakė D. Bilonogas.

Per praėjusią savaitę, žaisdami su žemesnes vietas lentelėje užimančiomis komandomis („Šiauliais“ ir „Banga“) „Riteriai“ per dvejas rungtynes vos sykį pralaužė varžovų gynybą. Anot ukrainiečio, į tai labai svarbu laiku atkreipti dėmesį.

„Mes pastebėjome, kad žemesnes vietas užimančios komandos naudoja labai masyvią gynybą, todėl, neabejoju, kad treneriai daugiau dėmesio tam skirs ir per treniruotes. Svarbiausia, kad mes žinome, ko norime, treneriai žino, ko reikia, o tai yra raktas į pergales“, – reziumavo D. Bilonogas.

Artimiausias rungtynes „Optibet A lygoje“ šį šeštadienį „Riteriai“ išvykoje žais prieš Kauno rajono „Hegelmann“.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų