L.Čepkauskas: „Treniruotėse labai sunkiai dirbu ir trokštu įsitvirtinti pagrindinėje sudėtyje“

2022.04.08 07:27
Lukas Čepkauskas (kair.) | Organizatorių nuotr.

Lukas Čepkauskas (kair.) | Organizatorių nuotr.

Jonavietis Lukas Čepkauskas šį sezoną gauna vis daugiau progų pasireikšti ir trenerio lūkesčius stengiasi pateisinti aikštelėje. Pirmuose turuose gaudavęs tik epizodinį vaidmenį, Lukas paskutiniuose trijuose susitikimuose gavo kur kas daugiau laiko pasireikšti ir po truputį įsitvirtina startinėje sudėtyje. Pakalbinome saugą apie jo futbolininko kelią, darbą su E. Utyra bei šio sezono asmeninius tikslus.

- Lukai, 2018 metais debiutavai stipriausioje šalies lygoje atstovaudamas „FC Stumbras“ ekipai, kaip tavo karjera klostėsi iki sugrįžimo į „Optibet-A lygą“?

Mano kaip futbolininko kelias prasidėjo Utenos „Utenio“ gretose, tuo metu komanda žaidė „I-oje lygoje“. Įpusėjus čempionatui, vasarą sulaukiau susidomėjimo iš Kauno „FC Stumbro“ ekipos. Apsvarstęs visus pliusus ir minusus nusprendžiau, jog tai bus gera stotelė man tobulėti kaip futbolininkui, nes komanda žaidė aukščiausioje lygoje, o dublerinė ekipa varžėsi „I-oje lygoje“. Man teko padirbėti su tikrai puikiais futbolo specialistais, kaip Joao Luis Martins bei Mariano Barreto. Sužaidus kelis sezonus šioje ekipoje, ją ištiko finansinė krizė ir klubas kuriam laikui išnyko iš futbolo žemėlapio.

Tuo metu sulaukiau susidomėjimo iš savo gimtojo miesto komandos „FK Jonavos“ su kuria pirmąjį sezoną iškovojome „I-osios lygos“ bronzos medalius, o pernai pasirodėme dar sėkmingiau ir iškovoję sidabrą gavome teisę rungtyniauti stipriausioje šalies lygoje.

- Šį sezoną minučių gavai praktiškai visuose susitikimuose (Išskyrus rungtynes su Hegelmann), ar tokio vaidmens komandoje tikėjaisi prieš sezoną?

Aš asmeniškai labai džiaugiuosi, kad treneris manimi pasitiki. Treniruotėse dirbu 120% ir manau, jog mano pastangas treneris pastebi ir įvertina. Tiesiog stengiuosi vykdyti trenerio nurodymus ir rungtynių metu noriu pateisinti jo pasitikėjimą.

- Kiek galbūt šiuo metu yra dėkinga situacija gauti tų minučių daugiau kai yra labai maža rotacija ir kiek galbūt tai yra dėsninga, nes pas treneri žaidei ir anksčiau?

Puikiai pažįstu šį specialistą, jis jaunas, talentingas treneris, kuris pats yra buvęs žaidėjas. Visada yra lengviau įsilieti į žaidimą kai žinai trenerio sistemą, manau man tai labai padeda, nes su treneriu dirbame ne pirmus metus.

- Koks jausmas pagaliau sugrįžti į „Optibet-A lygą“? Kokios tavo asmeninės ambicijos šiame sezone?

Puikus jausmas su gimtojo miesto komanda žaisti stipriausioje šalies lygoje. Asmeniniai tikslai būtų įsitvirtinti pagrindinėje sudėtyje, padėti komandai iškovoti taškus kiekvienose rungtynėse bei išvengti traumų.

Jonavos futbolininkai šeštadienį vyks į Panevėžį, kur susitiks su čempionato lyderiais „FK Panevėžio“ futbolininkais, o Jonavoje artimiausias susitikimas laukia balandžio 16 dieną, kai Jonavoje svečiuosis priešpaskutinėje vietoje žengiantys Telšių „Džiugo“ futbolininkai.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų