„Baskonia“
II kėlinys, 4 min.
21
:
17
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Clarence Seedorfas | AFP/Scanpix nuotr.

Clarence Seedorfas | AFP/Scanpix nuotr.

Šiandien UEFA Čempionų lygoje susikaus ir „Milan“ bei Madrido „Atletico“ klubai. Abejų klubų treneriai gerbia savo varžovus, tačiau jie abu neketina nusileisti ir sieks tik pergalės.

„Milan“ treneris Clarence‘as Seedorfas:

„Komanda yra pasiruošusi ir motyvuota. Mes susikausime su ekipa, kuri žaidžia tikrai gerai. Mes esame puikiai nusiteikę, kadangi lauki nuostabi futbolo naktis, kurios metu mes galėsime nusiskinti savo sunkaus darbo vaisius. Čempionų lyga yra ypatingas turnyras – tai labai svarbus turnyras ir mes didžiuojamės, kad atstovaujame Italijai“.

„Atletico“ klubas nusipelno pagarbos. Tai stipri ir organizuota komanda, tačiau savo šarvuose jie turi įtrūkimų ir mes tikimės tuo pasinaudoti. Mes atiduosime visas jėgas ir išliksime vieningi. Matau, kad mano auklėtiniai yra nusiteikę šiam mačui“.

„Norėčiau pasveikinti savo kolegą Diego Simeone su jo padarytu darbu. Aš linkiu jam sėkmės, išskyrus šio vakaro ir kitas mūsų tarpusavio varžybas. Tačiau aš esu už jį laimingas“.
  • Diego Simeone | AFP/Scanpix nuotr.
    Diego Simeone | AFP/Scanpix nuotr.„Atletico“ treneris Diego Simeone:

„Tokio tipo varžybose istorija yra tikrai svarbi. Mūsų oponentai yra Europos gigantai, tačiau „Atletico“ taip pat turi gerų tradicijų taurės varžybose. Šiandien žaidėjai parašys naują puslapį mūsų klubo istorijoje. Tai bus atviros rungtynės, todėl galime tikėtis visko. Sunku nuspėti kaip pasibaigs rungtynės. Mes žaisime prieš galingą „Milan“ klubą, kurio žaidėjai gerai kontratakuoja ir sukuria laisvos erdvės“.

„San Siro“ stadione jaučiuosi kaip namuose, bet šiandien aš nežaisiu. Čia aš išgyvenau nuostabius savo gyvenimo metus, susiradau daug draugų ir iš čia turiu daug puikių prisiminimų. Mano žaidėjų laukia nuostabios rungtynės. Žaisti „San Siro“ stadione yra nuostabu kiekvienam žaidėjui“.

„Nelaikome savęs favoritais. Ketina aikštėje įrodyti, kad esame geresni. Turi būti susikaupę ir žaisti intensyviai. Fanų laukia puikios rungtynės. Abi komandos žais atakuojantį futbolą, todėl bus svarbu nepraleisti įvarčių“.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City
Sek 02-23 Wolverhampton … 16 : 00 Norwich City
Sek 02-23 Manchester United 16 : 00 Watford
Sek 02-23 Arsenal 18 : 30 Everton