Ukrainietis M.Pyrogovas: „Buvau priimtas itin šiltai“

2022.04.04 17:07
Maksymas Pyrogovas | Organizatorių nuotr.

Maksymas Pyrogovas | Organizatorių nuotr.

Šiame sezone Telšių „Džiugo“ marškinėlius vilki ukrainietis Maksymas Pyrogovas.

25-erių saugas jau spėjo sužaisti dvejas „Optibet A lygos“ rungtynes. Debiutinėse rungtynėse su „Panevėžiu“ jis žaidė kone visas rungtynes, o dvikovoje prieš „Bangą“ – kėlinį.

Futbolininkas iš broliškos valstybės Lietuvoje jau yra rungtyniavęs, kai nuo 2017-ųjų vasaros iki 2019-ųjų rugpjūčio žaidė Tauragės bei Pakruojo klubuose.

Apie prisiminimus, sportą karo fone bei naujuosius komandos draugus – Maksymo ir fcdziugas.lt pokalbis.

Maksymai, kaip jautiesi vėl sugrįžęs į Lietuvą?

Prieš penketą metų buvau Lietuvoje. Prisimenu, kad teko žaisti prieš „Džiugą“, netgi pasižymėjau įvarčiu. Aišku dabar „Džiugas“ yra kitame lygyje – žaidžia „Optibet A lygoje“. Esu laimingas būdamas čia. Aišku norėčiau žaisti Ukrainoje, tačiau prasidėjo karas.

Kaip sudėtinga yra susikoncentruoti rungtynėms, treniruotėms, kai Ukrainoje dedasi siaubingi dalykai?

Dabar jaučiuosi geriau. Per pirmąsias karo dienas buvo labai sunku. Mano šeima yra saugi, o tai palengvina užduotis išlikti profesionalu. Norisi tikėti, jog situacija stabilizuosis, nes karas yra siaubingas dalykas.

Pasikalbėkime apie šiek tiek linksmesnius dalykus. Ar iš to laiko praėjusio laiko Lietuvoje prisimeni kažkuriuos Telšių klubo žaidėjus?

Prisimenu Leonardo Antonio, su Luku Ankudinovu kartu žaidėme „Tauro“ komandoje. Iš to laikmečio taip pat atsimenu ir Davydą Arlauskį bei Andrių Lipskį.

Atrodo, jog atmosfera „Džiugo“ komandos viduje yra gera?

Tikrai taip, čia nuolat juokaujama, labai smagus kolektyvas. Visi draugiški, paslaugūs. Buvau priimtas itin šiltai. Gali pasijusti, kad esi dalis didelės šeimos.

„Džiugo“ futbolininkai šią savaitę sužais net dvejas „Optibet A lygos“ rungtynes su grandais. Antradienį vyksime į Marijampolę, kur išbandysime jėgas su „Sūduva“. Šeštadienį namie laukia šalies čempionų – Vilniaus „Žalgirio“ priėmimas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų