Į JAV išvykstantis K.Maksvytis: „Susitiksime su Brazdeikiu, kad jis pasakytų savo planus" (4)

2022.04.01 14:15
Kazys Maksvytis l Irmanto Gelūno/BNS Foto nuotr.

Kazys Maksvytis l Irmanto Gelūno/BNS Foto nuotr.

Lietuvos rinktinės treneris Kazys Maksvytis savaitgalį išvyksta į JAV, kur susitiks su NBA žaidžiančiais lietuviais.

Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas anksčiau patys patvirtino, kad ketina žaisti artėjančiame Europos čempionate.

„Atsirado galimybė nuvykti į JAV. Dabar turiu daugiau laiko, todėl suplanavau kelionę, kurios metu noriu susitikti su rinktinės kandidatais. Susitiksime su Ignu Brazdeikiu, kad jis pasakytų savo planus. Tada Sakramente pasimatysime su Valančiūnu ir Saboniu, kadangi ten vyks rungtynės.

Tada vyksime į Portlandą, kur vyks talentų stovyklą su Matu Buzeliu priešakyje. Tikiuosi, kad pavyks jį pamatyti žaidžiantį. Kelionę baigs renginys Čikagoje, skirtas paminėti Lietuvos krepšiniui 100-mečiui. Planuoju, kad pasikalbėsime ir su kitais kandidatais, jeigu ne gyvai, tai nuotoliniu būdu – bus darbinga išvyka“, – pasakojo K.Maksvytis.

Jis neatmeta, kad rinktinėje gali žaisti ir Ignas Brazdeikis: „Žais Domantas ir Jonas. Galbūt Ignas, jeigu jis sutiks, tada jau reikės laukti FIBA sprendimo. Buzelis yra ateities projektas“.

Tuo tarpu Marius Grigonis anksčiau abejojo dėl žaidimo rinktinėje, o dabar yra palankesnės nuomonės.

„Dabar pasikeitė Mariaus Grigonio situacija, kuris buvo susirūpinęs dėl savo nugaros, bet dabar nori kuo greičiau grįžti į formą“, - sakė jis.

K.Maksvytis papasakojo apie vasaros planus.

„Bandysime susirinkti prieš liepos mėnesio „langą“, padirbėti dvi savaites. Ne visi geriausi žaidėjai žais šiame „lange“, bet sužaisime dar dvejas draugiškas rungtynes. Liepos 4–25 bus laisvas laikas, o tada prasidės pasirengimas pagrindiniam čempionatui. Džiugu, kad 99 proc. žaidėjų žadėjo atvykti ir žaisti rinktinėje. Yra galbūt, kas nenori atvykti, bet tokių labai mažai“, - sakė treneris.

K.Maksvytis sakė, kad yra galimybėj, jog vasarą stažuosis NBA klube: „Vasarą yra tokia teorinė galimybė liepos mėnesį, bet greičiausiai tą laisvą laiką išnaudosiu ruoštis Europos čempionatui. Dabartinės kelionės metu galbūt pavyks šiek tiek pastebėti kelias treniruotes ir rungtynes iš arti“. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų