R.Berankis paskutinę akimirką atsisakė žaisti Prancūzijoje (papildyta) (3)

2022.03.30 13:00
Ričardas Berankis („Play In Challenger Lille“ nuotr.) | „Facebook“ nuotr.

Ričardas Berankis („Play In Challenger Lille“ nuotr.) | „Facebook“ nuotr.

 Prancūzijoje šią savaitę vyksta ATP „Challenger“ serijos „Open Saint-Brieuc Harmonie Mutuelle“ vyrų teniso turnyras. Čia buvo laukta ir 31-erių lietuvio Ričardo Berankio (ATP-87) pasirodymo.

Pirmąja turnyro rakete galėjęs tapti R.Berankis turnyrą turėjo pradėti nuo mačo su 37-erių japonu Go Soeda (ATP-251). Turnyro organizatoriai atsižvelgė į tai, kad R.Berankis turėjo intensyvią praėjusią savaitę, kai ATP „Challenger“ turnyre Lilyje (Prancūzija) sužaidė 5 mačus per 6 dienas ir suklupo tik finale, todėl nukėlė R.Berankio pirmojo rato mačą į vėliausią įmanomą laiką – trečiadienį.

Trečiadienį ryte R.Berankis dar buvo turnyro dalyvių sąraše, bet likus maždaug porai valandų iki mačo su G.Soeda pradžios buvo pranešta, kad lietuvis atsisakė žaisti turnyre. Kol kas R.Berankio sprendimo priežastis neįvardijama, nors dažniausiai tai būna susiję su sportininkų traumomis arba nuovargiu.

Atnaujinta 13.00 val. Turnyro organizatoriai pranešė, kad R.Berankis pajautė gripo simptomus.

R.Berankio vietą turnyre užims vokietis Matsas Rosenkranzas (ATP-397). Jis pralaimėjo dar kvalifikacijoje, bet nepaliko Prancūzijos ir neprašovė.

ATP „Challenger“ serijos vyrų teniso turnyro Prancūzijoje prizų fondą sudaro 45,73 tūkst. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
LKL