-

ALBA pratęsė „Fenerbahce“ nesėkmių seriją

2022.03.29 22:33
Maodo Lo | „Twitter“ nuotr.

Dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojanti Berlyno ALBA (11/14) komanda pasiekė svarbią pergalę Eurolygoje.

Vokietijos klubas išvykoje 66:57 (16:19, 21:8, 11:11, 18:19) nukovė Stambulo „Fenerbahce“ (9/16) krepšininkus, kuriems tai buvo jau šeštasis pralaimėjimas paeiliui turnyre.

Nors turkai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir pirmajame kėlinyje sugebėjo atsiplėšti (7:16), tačiau jau antrojo ketvirčio pradžioje svečiai panaikino deficitą visiškai (19:19).

Įspūdingai gynyboje žaidę vokiečiai galiausiai spurtavo 9-0 ir šovė į priekį dviženkliu skirtumu (23:37).

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai priartėjo iki 4 taškų (51:47), tačiau du tritaškiai paeiliui gerokai atvėsino turkus ir skirtumas greitai vėl tapo dviženklis (63:52).

Vėliau žaidimą kontroliavę svečiai pasiekė pergalę rezultatu 66:57.

ALBA: Yovelas Zoosmanas 20 (1/3 dvit., 5/9 trit., 3/4 baud.), Jaleenas Smithas 14 (6 rez. perd.), Maodo Lo 9 (5 kld.), Oscaras Da Silva 8 (9 atk. kam.), Benas Lammersas 6 (8 atk. kam.).

„Fenerbahce“: Melihas Mahmutoglu 16 (2/3 dvit., 4/10 trit.), Dyshawnas Pierre‘as 9 (7 atk. kam.), Janas Vesely 8, Ismetas Akpinaras, Pierria Henry ir Marko Guduričius po 5.