97-ąją minutę įvartį praleidusi Lietuvos rinktinė neatsilaikė prieš Airijos futbolininkus VIDEO (25)

2022.03.29 23:42
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Antradienį įvykusiose draugiškose rungtynėse Lietuvos rinktinė minimaliu rezultatu 0 – 1 turėjo pripažinti Airijos futbolininkų pranašumą.

Chiedozie Ogbene 8-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Ryanas Manningas 16-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų. Titas Milašius 23-ąją minutę pakėlė pirmąjį lietuvių kampinį šiose rungtynėse, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. Airijos futbolininkai 32-ąją minutę jau keletą kartų iš eilės pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie lietuvių vartų nepavyko.

Conoras Hourihane 54-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas dar kartą užfiksavo nuošalę ir įvartis įskaitytas nebuvo. Reidą į baudos aikštelę atlikęs Mattas Doherty 58-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Lietuvos rinktinės vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį. Justas Lasickas 62-ąją minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė. Varžovą suklaidinęs M.Doherty 71-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų. Ch.Ogbene 73-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau jau trečiąjį kartą šiame susitikime teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Troy'us Parrottas 97-ąją minutę galingu smūgiu nuginklavo vartininką ir išplėšė Airijos rinktinei pergalę minimaliu rezultatu 1:0.

 

Rungtynių eiga
90 min.

Rungtynių statistika (Airija – Lietuva)

Rungtynių statistika (Airija – Lietuva) | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika (Airija – Lietuva) | „Scoreboard“ statistika

90+7 min.
ĮVARTIS

Troy'us Parrottas galingu smūgiu nuginklavo vartininką ir išplėšė Airijos rinktinei pergalę minimaliu rezultatu 1:0.

90 min.

Pridedamos 5 papildomos žaidimo minutės.

84 min.

Jeffas Hendrickas atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

73 min.

Ch.Ogbene tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau jau trečiąjį kartą šiame susitikime teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

71 min.

Varžovą suklaidinęs M.Doherty atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

62 min.

Justas Lasickas baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

58 min.

Reidą į baudos aikštelę atlikęs Mattas Doherty atliko pavojingą smūgį, tačiau Lietuvos rinktinės vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį. 

54 min.

Conoras Hourihane puikiu smūgiu nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas dar kartą užfiksavo nuošalę ir įvartis įskaitytas nebuvo.

46 min.

Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika (Airija – Lietuva)

Pirmojo kėlinio statistika (Airija – Lietuva) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika (Airija – Lietuva) | „Scoreboard“ statistika

45 min.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių 0 - 0.

44 min.

Airijos futbolininkai iki šiol atliko iš viso 7 smūgius, kai tuo tarpu lietuviai - vos 1.

32 min.

Airijos futbolininkai jau keletą kartų iš eilės kėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie lietuvių vartų nepavyko.

23 min.

Titas Milašius pakėlė pirmąjį lietuvių kampinį šiose rungtynėse, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

20 min.

Conoras Hourihane pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau šį kartą lietuviai gynėsi prie savų vartų užtikrintai.

16 min.

Ryanas Manningas atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

9 min.

Ch.Ogbene atliko šį kartą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė Džiugo Bartkaus rankose.

8 min.

Chiedozie Ogbene tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

1 min.

Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!

Atnaujinta 21:40

Startinės sudėtys:

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai:

• Tai bus pirmasis šių komandų mačas nuo 1997-ųjų rugsėjo mėnesio dvikovos Vilniuje, kuri lietuviams iš esmės užkirto kelią žengti žingsnį link pirmojo mūsų šaliai pasaulio čempionato 1998-aisiais.

• Lietuvos rinktinė paskutinėse draugiškose rungtynėse 2 – 1 įveikė San Mariną. Tuo tarpu Airija susitikimą su Belgijos futbolininkais baigė lygiosiomis 2 – 2.

• Lietuvos rinktinei šiose rungtynėse padėti dėl patirtos rankos traumos negalės vartininkas Ernestas Šetkus.


Komentarai:

Valdas Ivanauskas, Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris:

„Manau, kad dėl pačios koncentracijos problemų tikrai nebus, nes San Marine žaidėjai pajautė, kad jie yra stipresni, bet mes nesame tokio lygio, kad 90 minučių galėtume žaisti viena koja, to neturime, bet žaidėjai tai pajautė. Visi suprantame, prieš ką žaidžiame, bet kas labiausiai kelia nerimą – tai fizinis stovis. Jei fiziškai nesi pasiruošęs, tai kuo ilgiau tęsiasi rungtynės, tuo daugiau darai klaidų, tuo daugiau atsiranda spragos, tas kelia daugiau nerimo. Bet fizinis stovis yra žymiai geresnis, turėjome kiek daugiau laiko, bet žaidėjai yra žymiai geresniame stovyje, gavo gerą treniruotę prieš San Mariną ir būklė su kiekvienomis rungtynėmis yra vis geresnė.

Negali įlįsti į kiekvieno žaidėjo vidų, bet kiekvienas jų supranta, jie žiūri „Premier“ lygą, Bundeslygą, aukščiausio lygio futbolą. Žinoma, žiūrint per televiziją tos atmosferos nepajauti, bet pajausi ją gyvai. Jei nori kažką pasiekti, kažkada reikės žaisti tokiuose stadionuose, mes iš savo pusės bandysime juos kažkiek nuraminti, o kaip seksis – matysime." 

Džiugas Bartkus, Lietuvos rinktinės vartininkas:

„Jau prieš čia atvykstant stebėjome Airijos ir Belgijos rungtynes, naujas, didelis stadionas, kuriuose labai malonu žaisti, matėme, kaip jų sirgaliai palaiko rinktinę, bus labai smagi atmosfera ir kiekvienam – tiek jaunam, tiek ir mums – dar kažkokia patirtis. Airiai, aišku, labai gera ir stipri rinktinė, propaguojanti kietą ir fizinį žaidimą, toks angliškas stilius, bėga, kovoja, turi agresyvumą, bet taip pat yra ir disciplinuota rinktinė, norint pasiekti teigiamą rezultatą reikės atiduoti tikrai daug jėgų." 


Komandų formos:

Komandų formos | Organizatorių nuotr.

Komandų formos | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų