G.Stahlis: „Mes augame ir pamatysite, kad žaisime vis geriau“

2022.03.28 08:25
Glennas Stahlis | Elvio Žaldario nuotr.

Glennas Stahlis | Elvio Žaldario nuotr.

Po pralaimėtų rungtynių Vilniaus „Žalgiriui“ prieš savaitę, „Riterių“ treneriai savo auklėtiniams davė tris laisvas dienas, kad jie atsipūstų nuo futbolo ir grįžtų su naujomis jėgomis. Be to, iki būsimos dvikovos su „Jonava“ toliau integruojami naujokai, kurie jaučiasi vis geriau ir geriau.

„Ši pertrauka mums labai svarbi, kad galėtumėm pasigirti gera sportine forma. Tai ypač svarbu žaidėjams, kurie ne per seniausiai prisijungė prie mūsų. Kalbu tiek apie P. Dimovą, tiek apie Choco, tiek T. Vestenickį, tiek apie F. Brisolą, tiek apie mūsų traumuotus futbolininkus O. Badmusą, D. Barauską ar M. Grigaravičių.

Kai mes grįšime, žaidėjai individualiai bus stipresni ir kaip komanda būsime kitokia. Jūs žinote, kokį turėjome paruošiamąjį laikotarpį, žinote, kada žaidėjai prisijungė prie mūsų, todėl reikia išlaukti. Į viską žiūriu labai pozityviai“, – sakė „Riterių“ vyriausiasis treneris Glennas Stahlis.

Po laisvadienių sugrįžę į treniruočių procesą futbolininkai gavo milžinišką krūvį tam, kad būtų atlaikytas laukiantis maratonas. Nuo antradienio „Riteriai“ pradės taktinį pasiruošimą penktadienio dvikovai prieš „Jonavą“.

„Nors komandinių treniruočių tris dienas neturėjome, tačiau Felipe, Lucas, Choco individualiai treniravosi su Mariumi (Čeliausku). Noriu darsyk pastebėti fantastišką vieno iš savo asistentų darbą“, – sakė G. Stahlis.

Per sužaistą sezono dalį „Riteriai“ lygiosiomis sužaidė su „Panevėžiu“, vėliau nugalėjo „Džiugą“ ir „Sūduvą“ bei ketvirtose rungtynėse nusileido „Žalgiriui“.

„Per tas ketverias rungtynes buvo visko, tačiau aš į tai žiūriu labiau per pozityvo prizmę. Tarkime, su „Panevėžiu“ pirmą pusvalandį žaidėme labai prastai, tačiau tuomet sugebėjome perlaužti rungtynes ir likusi valanda buvo labai gera. Su „Džiugu“, nors ir nežaidėme gerai, tačiau sugebėjome iškovoti tris taškus.

Prieš „Sūduvą“ sužaidėme fantastines rungtynes, kurių metu žaidybinio plano laikėmės tobulai. Su „Žalgiriu“ gerai žaidėme tik 25 minutes, tačiau per jas galėjome rungtynes pakreipti sau naudinga linkme. Gaila, kad neišnaudojome savo šanso. Jei būtumėm tą padarę, rungtynės būtų buvusios kitokios. Vėlgi, net po praleisto įvarčio mes turėjome puikią galimybę išlyginti rezultatą ir, svarbiausia, aikštėje pasirodžius Felipei ir Lucasui, mes vėl perėmėme žaidimo kontrolę. Galiausiai, kai pradėjome rizikuoti, „Žalgiris“ galėjo mus pagauti kontratakų metu ir rungtynių pabaigoje jiems tai pavyko.

Apskritai vertinant, aš tomis rungtynėmis patenkintas, kaip ir patenkintas jau sužaista sezono dalimi. Per tuos keturis mačus gavome daug žinių, kuriomis naudosimės būsimose dvikovose. Svarbiausia, kad pradedame matyti komandos paveikslą su P. Dimovu, Choco, T. Vestenickiu. Kai juos kvietėmės, žinojome, kad jie nėra geriausios sportinės formos, tačiau supratome, ko iš jų galime laukti po savaitės, mėnesio ar trijų.

Septyni taškai per ketverias rungtynes nėra blogas rezultatas, tačiau kaip treneris norėčiau jų daugiau. Kitas svarbus dalykas – mes augame ir pamatysite, kad žaisime vis geriau“, – prabėgusią sezono dalį vertino G. Stahlis.

Sugrįžę į „Optibet A lygą“ po rinktinių pertraukos, „Riteriai“ per mėnesį sužais net septynerias rungtynes. Treneris sako, kad laukia naujas iššūkis, tačiau tokiems dalykams komanda ir yra ruošiama.

„Tikrai nebus taip, kad tie patys žaidėjai žais po 90 minučių ritmu sekmadienis – trečiadienis – sekmadienis. Būtent dėl to mums reikia greitesnio naujokų pilno įsitraukimo. Tam maratonui reiks suolelio, o kai jį turi, viskas yra įmanoma“, – reziumavo G. Stahlis.

Artimiausias rungtynes „Riteriai“ penktadienį „Sportimos“ arenoje žais prieš „Jonavą“, vėliau laukia išvyka į Šiaulius, o tuomet pirmosios sezono rungtynės LFF stadione prieš Gargždų „Bangą“.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų