C.Covingtono užpuolimu kaltinamam J.Masvidaliui gali grėsti kalėjimas iki 15 metų ir/arba 10 tūkst. JAV dolerių bauda (2)

2022.03.24 09:31
Jorge Masvidalis | Organizatorių nuotr.

Jorge Masvidalis | Organizatorių nuotr.

 UFC kovotojas Jorge Masvidalis buvo suimtas po to, kai šalia restorano Majamyje užpuolė buvusį savo varžovą MMA narve Colby Covingtoną.

37-erių metų J.Masvidaliui pateikti du kaltinimai: vienas dėl užpuoplimo ir didelio kūno sužalojimo, o kitas – baudžiamasis nusižengimas. Šiuo metu J.Masvidalis yra laikomas „Turner Guilford Knight“ pataisos centre Majamyje už 15 tūkst. JAV dolerių užstatą.

Jeigu J.Masvidalis bus pripažintas kaltu, jam gali grėsti iki 15 metų kalėjimo ir/arba 10 tūkst. JAV dolerių bauda už antrojo laipsnio nusikaltimą sunkinančiomis aplinkybėmis.

Policijos pranešime teigiama, kad apreigūnai į incidento vietą prie restorano atvyko 22.54 val. vietos laiku. Ten jie pamatė „auką“, kuriai buvo nuskeltas dantis ir nubrozdintas riešas. „Auka“ teigė, kad J.Masvidalis, išėjus iš restorano, pribėgo iš kairės pusės ir trenkė jam du kartus kumščiu į veidą: vieną sykį į burną, kitą – į kairę akį. Tariamai smurtaudamas, J.Masvidalis teigė, kad „tu neturėjai kalbėti apie mano vaikus“. Nukentėjusysis teigė, kad prie jo artėjo dar trijų ar keturių nepažįstamų vyrų grupė. Policijos ataskaitoje pažymima, kad „auka“ nustūmė vieną iš nežinomų vyrų irnubėgo atgal į restoraną „Papi Steak“, kur kreipėsi į policiją.

Kiek vėliau policijos paskelbtame pareiškime dėl arešto buvo pridėta, jog „auka“ pranešė apie 15 tūkst. JAV dolerių žalą 90 tūkst. JAV dolerių vertės „Rolex“ laikrodžiui, kuris, tariamai, buvo subraižytas ir sulenktas per užpuolimą.

Tariamas incidentas įvyko praėjus 16 dienų po to, kai C.Covingtonas po penkių raundų teisėjų sprendimu nugalėjo J.Masvidalį „UFC 272“ turnyre. Tai buvo kova tarp buvusių geriausių draugų ir komandos narių.

Vėliau C.Covingtonas pasiskelbė „Majamio karaliumi“. Abu kovotojai teigė, kad vėl susimuštų už narvo ribų, jeigu susidurtų viešai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų